Bir Küçük Gün Işığı 2.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Bir Minik Gün Işığı 2.Bölüm 2.Fragmanı ile ATV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Bir Minik Gün Işığı dizisinin yeni kısmı 19 eylül pazcaartesi 20.00’da ATV’de!

?

Bir Minik Gün Işığı 2.Bölüm 2.Fragmanı

Bir Minik Gün Işığı 2. bölüm özeti oku ATV. Bir Minik Gün Işığı yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Elif, Hakan’a oldukça aşıktır. Evliliklerinin tek eksiği bir çocuktur. Elif evlatlık alma prosedürüne başlfakatyı düşündüğü sırada Hakan’ın kazcaa yapmış olduğunı öğrenir. Ve yaşamı geri döndürülemez bir halde değişmeye adım atar. Fırat ise yıldir yitik olan kardeşi Dila’nın izini byücer ve onu eve geri getirir. Fırat, kaidecı ve baskıcı olan anası Ümran’la, asi ve uçarı kardeşi Dila’nın içinde kalır. Elif’in yaşamı tepetaklak olurken Fırat, yazcagıin kendi için ördüğü ağdan habersizdir. Elif ve Fırat’ın yolu yeniden asla ayrılmayacak şekilde kesişir.

İtalya’daki çekimlerdson olarakra ekip İstanbul’a dönerek hazcaırlıkları tfakatmladı ve İstanbul çekimleri başladı. Sırlarla dolu bir öyküsi olan dizi, bazcaı izleyenler tarafınca Maraşlı dizisiyle de benzer yanlamış olurı olduğu ifadesiyle cemiyetsal medyada yer ediniyor. Biroldukça karakterin gerçek kimliğini saklayan kişiler olması, Maraşlı dizisi ile benzeşmekte. Bir ölümün arkasından bazcaı sırların aralanması ile beraber şaşkınlık yaşatacak sürpriz gelişmeler izleyiciyi bekliyor. Bir Minik Gün Işığı dizisinin öyküsi, izleyicinin merakını uyçağrıştıracak sırları saklıyor.

Bir Minik Gün Işığı Dizi Mevzusu

Biroldukça karakterin gerçek kimliğini saklayan kişiler olması, Maraşlı dizisi ile benzeşmekte. Bir ölümün arkasından bazcaı sırların aralanması ile beraber şaşkınlık yaşatacak sürpriz gelişmeler izleyiciyi bekliyor. Bir Minik Gün Işığı dizisinin öyküsi, izleyicinin merakını uyçağrıştıracak sırları saklıyor. NGM Yapım tarafınca ATV ekranlamış olurı için hazcaırlanan dizi “Bilemezsin, kim bilir en büyük armağandir dayanfakatyacağını sanmış olduğun acılar…” çarpıcı sözıyla yola çıkıyor. Hem İtalya’nın hem de İstanbul’un sonbaharelliklerini tek bir ekipye sığdıran dizinin senaristliğini Özgür Evren Heptürk kevrene alırken yönetmen koltuğunda Emre Kabadörutubet oturuyor.

Leave A Reply