Bir Küçük Gün Işığı 3.Bölüm Fragmanı

0

Bu yazcaımizde sizlere Bir Minik Gün Işığı 3.Bölüm Fragmanı ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Bir Minik Gün Işığı 3.Bölüm Fragmanı Tek Part Full İzle benzer halde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Bir Minik Gün Işığı 3.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. ATV vizyonunda büyük coşkula izlenen Bir Minik Gün Işığı dizisinin yeni kısmı 19 Eylül Pazcaartesi akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Berk Oktay ve Seray Kaya benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Bir Minik Gün Işığı bu hafta gösteryazcaımnacak mı

Bir Minik Gün Işığı 3.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Elif, Hakan’a oldukca aşıktır. Evliliklerinin tek eksiği bir çocuktur. Elif evlatlık alma prosedürüne başlfakatyı düşündüğü sırada Hakan’ın kazcaa yapmış olduğunı öğrenir. Ve yaşamı geri döndürülemez bir halde değişmeye adım atar. Fırat ise yıldir yitik olan kardeşi Dila’nın izini byücer ve onu eve geri getirir. Fırat, kaidecı ve baskıcı olan anası Ümran’la, asi ve uçarı kardeşi Dila’nın içinde kalır. Elif’in yaşamı tepetaklak olurken Fırat, yazcagıin kendi için ördüğü ağdan habersizdir. Elif ve Fırat’ın yolu yeniden asla ayrılmayacak şekilde kesişir.

İtalya’daki çekimlerdson olarakra ekip İstanbul’a dönerek hazcaırlıkları tfakatmladı ve İstanbul çekimleri başladı. Sırlarla dolu bir öyküsi olan dizi, bazcaı izleyenler tarafınca Maraşlı dizisiyle de benzer yanlamış olurı olduğu ifadesiyle cemiyetsal medyada yer ediniyor. Biroldukca karakterin gerçek kimliğini saklayan kişiler olması, Maraşlı dizisi ile benzeşmekte. Bir ölümün arkasından bazcaı sırların aralanması ile beraber şaşkınlık yaşatacak sürpriz gelişmeler izleyiciyi bekliyor. Bir Minik Gün Işığı dizisinin öyküsi, izleyicinin merakını uyçağrıştıracak sırları saklıyor.

Bir Minik Gün Işığı Dizi Mevzusu

Biroldukca karakterin gerçek kimliğini saklayan kişiler olması, Maraşlı dizisi ile benzeşmekte. Bir ölümün arkasından bazcaı sırların aralanması ile beraber şaşkınlık yaşatacak sürpriz gelişmeler izleyiciyi bekliyor. Bir Minik Gün Işığı dizisinin öyküsi, izleyicinin merakını uyçağrıştıracak sırları saklıyor. NGM Yapım tarafınca ATV ekranlamış olurı için hazcaırlanan dizi “Bilemezsin, kim bilir en büyük armağandir dayanfakatyacağını sanmış olduğun acılar…” çarpıcı sözıyla yola çıkıyor. Hem İtalya’nın hem de İstanbul’un sonbaharelliklerini tek bir ekipye sığdıran dizinin senaristliğini Özgür Evren Heptürk kevrene alırken yönetmen koltuğunda Emre Kabadörutubet oturuyor.

Leave A Reply