Bir Küçük Gün Işığı 4.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Bir Ufak Gün Işığı 4.Bölüm Fragmanı ile ATV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Bir Ufak Gün Işığı dizisinin yeni kısmı 26 eylül pazcaartesi 20.00’da ATV’de!

?

Bir Ufak Gün Işığı 4.Bölüm Fragmanı

Bir Ufak Gün Işığı 4. bölüm özeti oku ATV. Bir Ufak Gün Işığı yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ümran, Dila’nın sırrının ardında düşerken Dila, Sude’yle beraber planını yürütmek için harekete geçer. Elif, Fırat’ın iş teklifini kabul eder. Fırat, Elif’i tarifaya başladıkça ona fanatik olmaya adım atar. Mehveş, Dila’yı, Güneş’i yanına alması mevzusunda cesirlıklendirir. Dila çekinceli hamleler yapar. Elif yaşamındaki tüm sualnlıklara direnip tekrardan başlfakatya çalışırken Güneş’i koruyabilecek midir?

Elif, Hakan’ın arkasında bırakmış olduğu borçları iyi mi ödeyeceğini bilmesi olanaksızken bir de işini yitirme çekincesiyle karşı karşıyadır. Güneş’in varlığını kabullerutubesavken onunla bir bağ kurmaya, onun için kaygılenmeye adım atar. Fırat, Dila’nın altı yıllik yokluğunun yarattığı sual işaretleriyle boğuşurken Dila yıllerce arka plana itilmesinin ve hor görülmesinin intikam deliğini almaya hazcaırlanmış olur. Elif, Fırat’ın iş teklifini kıymetlendirirken Güneş için zor günlerin başladığını bbilimselyordur.

Bir Ufak Gün Işığı Dizi Mevzusu

Biroldukca karakterin gerçek kimliğini saklayan kişiler olması, Maraşlı dizisi ile benzeşmekte. Bir ölümün peşinden bazcaı sırların aralanması ile beraber şaşkınlık yaşatacak sürpriz gelişmeler izleyiciyi bekliyor. Bir Ufak Gün Işığı dizisinin öyküsi, izleyicinin merakını uyçağrıştıracak sırları saklıyor. NGM Yapım tarafınca ATV ekranlamış olurı için hazcaırlanan dizi “Bilemezsin, kim bilir en büyük armağandir dayanfakatyacağını sanmış olduğun acılar…” çarpıcı sözıyla yola çıkıyor. Hem İtalya’nın hem de İstanbul’un sonbaharelliklerini tek bir ekipye sığdıran dizinin senaristliğini Özgür Evren Heptürk kevrene alırken yönetmen koltuğunda Emre Kabadörutubet oturuyor.

Leave A Reply