Bir Küçük Gün Işığı – atv, 10 Eylül 2022 Cumartesi 12:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Bir Minik Gün Işığı – atv, 10 Eylül 2022 Cumartesi 12:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Bir Minik Gün Işığı, 10 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Bir Minik Gün Işığı programını saat 12:00’de atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Elif, Hakan’a oldukça âşıktır. Evliliklerinin tek eksiği bir çocuktur. Elif evlatlık alma prosedürüne başlamayı düşündüğü sırada Hakan’ın kaza yaptığını öğrenir ve yaşamı geri döndürülemez bir halde değişmeye adım atar.

Fırat ise senelerdir yitik olan kardeşi Dila’nın izini bulur ve onu eve geri getirir. Fırat, kuralcı ve baskıcı olan anası Ümran’la, asi ve uçarı kardeşi Dila’nın
içinde kalır. Elif’in yaşamı tepetaklak olurken Fırat, kaderin kendi için ördüğü ağdan habersizdir. Elif ve Fırat’ın yolu tekrar asla ayrılmayacak şekilde kesişir.

Bir Minik Gün Işığı, atv’de gösterilen ve 10 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 10:00’da süregelen Şirinler adlı programdan sonrasında saat 12:00’de başlamış olacak.

Bir Minik Gün Işığı programının yayını, 15:00’te gösterilen Kardeşlerim adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply