Bir Küçük Gün Işığı – atv, 11 Eylül 2022 Pazar 16:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Bir Ufak Gün Işığı – atv, 11 Eylül 2022 Pazar 16:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Bir Ufak Gün Işığı, 11 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Bir Ufak Gün Işığı programını saat 16:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Elif, Hakan’a oldukca âşıktır. Evliliklerinin tek eksiği bir çocuktur. Elif evlatlık alma prosedürüne başlamayı düşündüğü sırada Hakan’ın kaza yaptığını öğrenir ve yaşamı geri döndürülemez bir halde değişmeye adım atar.

Fırat ise senelerdir yitik olan kardeşi Dila’nın izini bulur ve onu eve geri getirir. Fırat, kuralcı ve baskıcı olan anası Ümran’la, asi ve uçarı kardeşi Dila’nın
içinde kalır. Elif’in yaşamı tepetaklak olurken Fırat, kaderin kendi için ördüğü ağdan habersizdir. Elif ve Fırat’ın yolu tekrar asla ayrılmayacak şekilde kesişir.

Bir Ufak Gün Işığı, atv’de gösterilen ve 11 Eylül 2022 Pazar günü saat 13:35’te süregelen Bizim Öykü isminde programdan sonrasında saat 16:00’da başlamış olacak.

Bir Ufak Gün Işığı programının yayını, 19:00’da gösterilen ATV Ana Haber isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply