Bir Küçük Gün Işığı – atv, 19 Kasım 2022 Cumartesi 10:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Bir Ufak Gün Işığı, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Bir Ufak Gün Işığı programını saat 10:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Ümran, Dila’nın bir kızı bulunduğunu öğrenmiştir. Mehveş, Güneş’in artık Dila’yla beraber olacağını düşünüp heveslenirken Dila, Ümran’ın bu mevzuda ne yapacağını gerilmiş bir halde izler. Ümran, Güneş mevzusunda ne yapacağına karar vermeye çalışırken Elif’le ilgili Fırat’a karşı kullanabileceği oldukça mühim bir data edinir. Bu sırada Alper ve Fulya yeni bir ilişkiye yelken açar. Sude, Alper’in ilgisini yönlendirme enerjisini yitirmek istemez, Fulya’nın yoluna çıkar. Ümran, Fırat’ı, Elif’ten ayırmak için her şeyi göze almıştır. Elif’in, Dila’yı öğrenmesi artık an meselesidir.

Bir Ufak Gün Işığı, atv’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 07:30’da başlamış olan atv’de Hafta Sonu adlı programdan sonrasında saat 10:00’da başlamış olacak.

Bir Ufak Gün Işığı programının yayını, 13:00’te gösterilen Yalnız Kurt adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply