Bir Küçük Gün Işığı – atv, 24 Kasım 2022 Perşembe 00:20

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Bir Ufak Gün Işığı, 24 Kasım 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Bir Ufak Gün Işığı programını saat 00:20’de atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Elif sonunda Dila’yla baş başadır. Şimdi hesap zamanıdır. Elif, Dila’yla kozlarını paylaşırken acı sözleriyle canını yakmaktan geri durmaz. Fırat, Elif’in yanında olup her şeyi yoluna koyacağına dair söz verir. Elif buna inanmışken Dila gelip Güneş’i, Elif’ten alacağını söyler. Elif altüst olur. Ne Ümran ne de Fırat, Dila’ya destek olurlar. Dila da kendi yöntemleriyle Güneş’i almaya çalışır. Toplumsal medyayı kullanarak mağdur görevi oynar. Ümran medyanın gözü önüne çıkmış olduğu için köşeye sıkışır. Dila, Elif’e onur kırıcı sözlerinin bedelini fazlasıyla ödetmeye kararlıdır. Bu daha başlangıçtır. Elif’i daha büyük belalar bekliyordur.

Bir Ufak Gün Işığı, atv’de 24 Kasım 2022 Perşembe günü gösterilen ilk program olarak saat 00:20’de başlamış olacak.

Bir Ufak Gün Işığı programının yayını, 03:50’de gösterilen Mutfak Bahane isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply