Bir Küçük Gün Işığı – atv, 3 Aralık 2022 Cumartesi 16:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Bir Ufak Gün Işığı – atv, 3 Aralık 2022 Cumartesi 16:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Bir Ufak Gün Işığı, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Bir Ufak Gün Işığı programını saat 16:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Elif toplumsal hizmetler uzmanının ithamıyla şok olur. Güneş’e asla zarar vermeyeceğini anlatmaya çalışırken hakkında araştırma yapılacağını öğrenir.

Dila, Elif’e zarar vermeyi başarmış daha fazlasını da halletmeye kararlıdır. Güneş’i kendi rızasıyla eve getirmeyi planlar. Bunun için birazcık gözünü korkutması yeter de artar bile.

Elif her yerde Güneş’i ararken Güneş’in konakta bulunduğunu öğrenir. Elif’in, Dila’nın açmış olduğu davayı kazanma ihtimali düşüktür. Güneş’ten ayrılmayı hayal bile edemiyordur. Fırat ise davanın iptali için kati bir yol bulmuştur. Elif’e, Güneş’le ayrılmayacaklarına dair söz verir. Sadece Fırat’ın asla hesaba katmadığı bir sürpriz onları bekliyordur.

Bir Ufak Gün Işığı, atv’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 13:00’te başlamış olan Kardeşlerim adlı programdan sonrasında saat 16:00’da başlamış olacak.

Bir Ufak Gün Işığı programının yayını, 19:00’da gösterilen ATV Ana Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply