Bir Küçük Gün Işığı – atv, 3 Ekim 2022 Pazartesi 20:00

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Bir Minik Gün Işığı – atv, 3 Ekim 2022 Pazartesi 20:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Bir Minik Gün Işığı, 3 Ekim 2022 Pazartesi günü ekrana geliyor. Bir Minik Gün Işığı programını saat 20:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Güneş’in, Dila’nın kızı bulunduğunu öğrenen Fırat, Dila’yla yüzleşir. Fırat, Ümran’a her şeyi anlatıp bu problemi kökünden çözmeye kararlıdır. Dila için kaçınılmaz son artık oldukça yakındır. Elif’in, Güneş’i yitirme korkusu, annesini bulma isteğini tekrardan harekete geçirir. Bir ipucu yakalar. Elif, Güneş’in annesine ulaşmak üzereyken Fırat bu gerçeği çoktan öğrenmiş, bir seçim yapmak üzeredir. Sadece Güneş’in ortadan kaybolmasıyla Elif ve Fırat allak bullak olur. Böylece yaşam, Elif ve Fırat’a doğru seçim yapmanın ne kadar mühim bulunduğunu tekrardan hatırlatır.

Bir Minik Gün Işığı, atv’de gösterilen ve 3 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 19:00’da süregelen ATV Ana Haber adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Bir Minik Gün Işığı programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply