Bir Küçük Gün Işığı – atv, 5 Ekim 2022 Çarşamba 00:20

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Bir Minik Gün Işığı – atv, 5 Ekim 2022 Çarşamba 00:20 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Bir Minik Gün Işığı, 5 Ekim 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Bir Minik Gün Işığı programını saat 00:20’de atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Güneş’in, Dila’nın kızı bulunduğunu öğrenen Fırat, Dila’yla yüzleşir. Fırat, Ümran’a her şeyi anlatıp bu problemi kökünden çözmeye kararlıdır. Dila için kaçınılmaz son artık oldukca yakındır. Elif’in, Güneş’i yitirme korkusu, annesini bulma isteğini tekrardan harekete geçirir. Bir ipucu yakalar. Elif, Güneş’in annesine ulaşmak üzereyken Fırat bu gerçeği çoktan öğrenmiş, bir seçim yapmak üzeredir. Sadece Güneş’in ortadan kaybolmasıyla Elif ve Fırat allak bullak olur. Böylece yaşam, Elif ve Fırat’a doğru seçim yapmanın ne kadar mühim bulunduğunu tekrardan hatırlatır.

Bir Minik Gün Işığı, atv’de 5 Ekim 2022 Çarşamba günü gösterilen ilk program olarak saat 00:20’de başlamış olacak.

Bir Minik Gün Işığı programının yayını, 03:50’de gösterilen Mutfak Bahane adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply