Bir Peri Masalı 1.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Bir Peri Masalı 1.Bölüm 2.Fragmanı FOX TV vizyonunda 21 Eylül Çarşamba başlıyor. Bir Peri Masalı dizisinin 1.bölüm özetini hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Alina Boz ve Tarık Komut Tekin benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Bir Peri Masalı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Bir Peri Masalı 1.Bölüm 2.Fragmanı

Bir Peri Masalı dizisinin 1.bölüm özeti oku Fox TV. Bir Peri Masalı dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği, senaristliğini Deniz Akçay’ın değindirbilimselş olduğu ve Çağıl Bocut ile Merve Çolak’ın yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu, “Bir Peri Masalı”nın merakla beklenen ilk tanıtımı seyirciyle byüceştu. Alina Boz, Taro Komut Tekin, Nazcaan Kesal, Mustafa Mert Koç, Hazcaal Filiz Küçükköse, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik, Şener Harp, Okan Urun, Tülin Ece, Canan Atalay ve Müfit Kayacan benzer şekilde birbirinden başarıya ulaşmış oyuncuların yer almış olduğu dizide; her daim daha oldukçasını hak etmiş olduğuni düşünen, lüks bir yaşamı düşleyen Zeynep’in öyküsi ele alınacak.

Bir Peri Masalı Dizi Mevzusu

Bir Peri Masalı; bebek bakıcılığı icra eden Zeynep’in, bir kazcaanın peşinden kendisine ilişkin olmayan bir paraya el koymasının peşinden, yaşamının ansızın değişmesini mevzu alıyor. Zeynep ansızın paraya kavuşur yalnız, bu para aslına bakarsak kimindir ve başına ne işler açacaktır? Fox’un yeni sfaizdaki iddialı dizilerinden, Alina Boz’un başgörevinü üzerine alan yer almış olduğu Bir Peri Masalı‘nın ilk tanıtım fragmanı gösteryazcaımndı. İlk olarak Varlıklı Kız olarak duyurulan dizinin adı, “Bir Peri Masalı” olarak değişti. Hemen hemen yayınlanma zfakatnı belli olmayan dizi, adı benzer şekilde bir peri masalını mevzu alıyor. 

Leave A Reply