Bir Peri Masalı 1.Bölüm izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Bir Peri Masalı 1.Bölüm izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Bir Peri Masalı 1.Bölüm izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Bir Peri Masalı 1.Bölüm izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. FOX TV vizyonunda büyük coşkula izlenen Bir Peri Masalı dizisinin yeni kısmı yakında 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Alina Boz ve Tarık Buyruk Tekin şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Bir Peri Masalı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Bir Peri Masalı 1.Bölüm izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

Yeni Bölüm Özeti

Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği, senaristliğini Deniz Akçay’ın yazcaıya döktüğü ve Çağıl Bocut ile Merve Çolak’ın yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu, “Bir Peri Masalı”nın merakla beklenen ilk tanıtımı seyirciyle byüceştu. Alina Boz, Taro Buyruk Tekin, Nazcaan Kesal, Mustafa Mert Koç, Hazcaal Filiz Küçükköse, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik, Şener Cenk, Okan Urun, Tülin Ece, Canan Atalay ve Müfit Kayacan şeklinde birbirinden başarı göstermiş oyuncuların yer almış olduğu dizide; her daim daha oldukçasını hak etmiş olduğuni düşünen, lüks bir yaşamı düşleyen Zeynep’in öyküsi ele alınacak.

Bir Peri Masalı Dizi Mevzusu

Bir Peri Masalı; bebek bakıcılığı oluşturan Zeynep’in, bir kazcaanın arkasından kendisine ilişik olmayan bir paraya el koymasının arkasından, yaşamının ansızın değişmesini mevzu alıyor. Zeynep ansızın paraya kavuşur bir tek, bu para aslına bakarsak kimindir ve başına ne işler açacaktır? Fox’un yeni sfaizdaki iddialı dizilerinden, Alina Boz’un başgörevinü oluşturan yer almış olduğu Bir Peri Masalı‘nın ilk tanıtım fragmanı gösteryazcaımndı. İlk olarak Varlıklı Kız olarak duyurulan dizinin adı, “Bir Peri Masalı” olarak değişti. Hemen hemen yayınlanma zfakatnı belli olmayan dizi, adı şeklinde bir peri masalını mevzu alıyor. 

Leave A Reply