Bir Peri Masalı – FOX, 19 Kasım 2022 Cumartesi 12:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Bir Peri Masalı – FOX, 19 Kasım 2022 Cumartesi 12:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Bir Peri Masalı, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Bir Peri Masalı programını saat 12:00’de FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Bayağı bir yaşam devam eden Zeynep’in doğum gününde bir çanta dolusu para bulması tüm yaşamını değiştirir. Bulmuş olduğu parayı eski yaşamını geride bırakıp kendine varlıklı bir görüntü vermek için kullanmaya kabul eden Zeynep, gözde bekar Onur Köksal’ı hedef alır ve hem onu hem de Köksal ailesini cezbetmeye çalışır. Fakat Zeynep, cemiyete girmenin masallarda olmasıyla birlikte kolay olmadığı benzer biçimde geçmişinden kaçmanın da kolay olmadığını görecektir.

Bir Peri Masalı, FOX’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 11:30’da süregelen Kamera Arkası isminde programdan sonrasında saat 12:00’de başlamış olacak.

Bir Peri Masalı programının yayını, 14:30’da gösterilen İyilik isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply