Bir Peri Masalı – FOX, 23 Kasım 2022 Çarşamba 20:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Bir Peri Masalı, 23 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Bir Peri Masalı programını saat 20:00’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Basit bir yaşam devam eden Zeynep’in doğum gününde bir çanta dolusu para bulması tüm yaşamını değiştirir. Bulmuş olduğu parayı eski yaşamını geride bırakıp kendine varlıklı bir görüntü vermek için kullanmaya kabul eden Zeynep, gözde bekar Onur Köksal’ı hedef alır ve hem onu hem de Köksal ailesini cezbetmeye çalışır. Fakat Zeynep, cemiyete girmenin masallarda olmasıyla birlikte rahat olmadığı şeklinde geçmişinden kaçmanın da kolay olmadığını görecektir.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Bir Peri Masalı, FOX’de gösterilen ve 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 19:00’da başlamış olan Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Bir Peri Masalı programının yayını, 23:15’te gösterilen Darmaduman adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply