Bir Peri Masalı – FOX, 3 Aralık 2022 Cumartesi 13:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Bir Peri Masalı – FOX, 3 Aralık 2022 Cumartesi 13:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Bir Peri Masalı, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Bir Peri Masalı programını saat 13:00’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Hamit’in ölümü herkesi derinden etkisinde bırakır. Köksallar bir taraftan babalarının yasını tutarken bir taraftan da hem kendilerini hem de şirketi ayakta tutmaya çalışırlar. Hamit’in vasiyeti ise Onur ve Mükemmel’yı karşı karşıya getirir. Hamit’ten öcünü yeterince alamadığını düşünen Figen Kileci ise öcünü Köksal ailesine miras bilir ve Zeynep’e geçmişin perdelerini aralatır. Zeynep ise Onur ile aralarını açmak pahasına bu gerçeğin peşine düşer.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Bir Peri Masalı, FOX’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 12:30’da başlamış olan Kamera Arkası isminde programdan sonrasında saat 13:00’te başlamış olacak.

Bir Peri Masalı programının yayını, 15:45’te gösterilen Darmaduman isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply