Bir Şansım Olsa 152. Bölüm 26 Haziran 2022 Tek Parça İzle

0
İkinci bir talih isteyenlerin başvuracağı, “keşke”lerine çözüm arayacağı programda gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleşecek.

Sunuculuğunu meşhur oyuncu Ayşegül Günay’ın, yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği ‘Bir Şansım Olsa’  pişmanlık duyanlara kapılarını açacak. İkinci bir talih isteyenlerin başvuracağı, “keşke”lerine çözüm arayacağı programda gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleşecek.

“Süre makinesine girip, hayatınızla ilgili neyi değişiklik yapmak isterdiniz?” sorusuna yanıt arayan, geçmişlerinde pişmanlıklar ve hayal kırıklıkları olanlar bu programda bir talih daha isteyecek. 

“Bir Şansım Olsa” her Cumartesi-Pazar saat 13.00’te Show TV’de!

https://www.youtube.com/watch?v= JNw65tTcXrU&autoplay=1

Bir Şansım Olsa 151. Bölüm | 25 Haziran 2022

Bir Şansım Olsa’nın 151. Bölümünde; Yaşamını etkilediği tüm insanlardan özür dilemek isteyen Burhan Bey’in eski ortağı Orhan Bey’i iyi mi batırdığını, evlenmek suretiyle olan Kadir Bey’in evliliğini bozmasını, gene eski ortağı İbrahim Bey’in mahkemelik olmasını öğreneceksiniz.

Darbukacı Gürkan Bey ve dansöz Sibel Hanım’ın Burhan Bey yüzünden para kaybetmesini izleyecek ve gömüt işleriyle uğraşan Abdullah Bey’in Burhan Bey yüzünden günaha girdiğini düşünmesine tanık olup kahkahalarınızı tutamayacaksınız.

https://www.youtube.com/watch?v= 9d-pjOaYtvw&autoplay=1

Leave A Reply