Bir Şansım Olsa – Show TV, 2 Ekim 2022 Pazar 13:00

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Bir Şansım Olsa – Show TV, 2 Ekim 2022 Pazar 13:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Bir Şansım Olsa, 2 Ekim 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Bir Şansım Olsa programını saat 13:00’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Bir Şansım Olsa’nın yeni bölümünde; Adnan Bey sadakatsizlik yüzünden boşandığı eski eşi Gülbin Hanım’a ulaşmak istiyor. Adnan Bey, Gülbin Hanım’ın kendisini aldattığını ve iki çocuğundan birinin başkasından bulunduğunu öğrenince sekiz senelik evliliğini bitirme sonucu alıyor. 1 senedir kızını, annesiyle görüştürmüyor sadece kızı sıhhat sorunları yaşamaya başlayınca Gülbin Hanım’a ulaşmaya çalışıyor.

Bir Şansım Olsa, Gülbin Hanım’a ulaşınca çarpıcı gerçekler ortaya çıkacak. Gülbin Hanım’ın aslen mağdur olduğu öğrenilecek. Olayın öteki yüzü herkesi şoke edecek.

Bu yaşam programı, “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Bir Şansım Olsa, Show TV’de gösterilen ve 2 Ekim 2022 Pazar günü saat 10:00’da süregelen Pazar Sürprizi adlı programdan sonrasında saat 13:00’te başlamış olacak.

Bir Şansım Olsa programının yayını, 14:30’da gösterilen Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply