Bir Şansım Olsa – Show TV, 20 Kasım 2022 Pazar 13:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Bir Şansım Olsa – Show TV, 20 Kasım 2022 Pazar 13:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Bir Şansım Olsa, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Bir Şansım Olsa programını saat 13:00’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Programa başvuruda bulunan Asiye Hanım ve Kahraman Bey büyük oğulları Yakup Bey’i aramaktadır. Adana’dan gelen çiftin 6 evladı bulunduğunu, 4 evladı ile görüşmediğini sadece en küçükleri olan ikiz çocuklarını okutabilmek için güzel duyu cerrahı olan oğulları Yakup Bey’den hem maddi hem tinsel destek beklediklerini öğreneceksiniz.

Yakup Bey, Bir Şansım Olsa masasına gelip anne-babasıyla yüzleşecek sadece seyirciler duydukları karşısında oldukça şaşıracak. Vefasız bir evladın ailesine yaşattıklarına şahitlik edeceksiniz.

Bu yaşam programı, “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Bir Şansım Olsa, Show TV’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 10:00’da süregelen Pazar Sürprizi isminde programdan sonrasında saat 13:00’te başlamış olacak.

Bir Şansım Olsa programının yayını, 14:30’da gösterilen Kızılcık Şerbeti isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply