Ayak parmaklarında görünen tırnak batması, birçok sebepten dolayı tüm yaş gruplarında görülebilen bir sıhhat sorunudur. Tırnak batması hastalığının ilerlediği kişilerde ayakkabı giyme mevzusu zorlaşabiliyor yada asla giyememe benzer biçimde seviyelere kadar çıkabiliyor. Yazları giyilen Crocs, terlik ve burnu açık ayakkabılar tırnak batması olan kişileri rahatlatıyor fakat kış ayları ise tam bir zulme dönüşebiliyor. Bu aşamada sizlere önereceğimiz ayakkabılarla bu sorununuza destek olmak istiyoruz. 

Tırnak batmasını engellemenin en büyük yollarından biri parmaklarınıza nefes aldırmak. Bu aşamada The North Face hanım terliği devreye giriyor. İki değişik renk seçeneği ile sizleri karşılayan ürünü sepetinize ilave ederek fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Yalı Spor güvencesiyle alışverişlerinizi en rahat şekilde gerçekleştirin.

Lumberjack terlikleri ile tırnak batmasının önüne geçin. Terleme yapmayan kalıbıyla birlikte sizlere mükemmel bir yaz yaşatmaya hazır olan terlik modelleri ve oldukça daha fazlası Yalı Spor’da. Alışveriş yaparken kazanacağınız para puanları bir sonraki alışverişinizde kullanmayı ihmal etmeyin.

Tırnak batmasında ayaklarınızın hava alması oldukça mühim. Crocs terlikleri ile bu önemin ihmalini engelleyin. İki değişik renk seçeneği ile raflarda yerini gören Crocs, bununla beraber şık tasarımlarıyla da günlük kullanımda hayatınıza dahil olacak. Denizde, yürüyüşte, otomobil kullanırken ve çeşitli aktivitelerde en büyük dostunuzu derhal sipariş edin.

Crocs terlikler aslen adamların en oldukça rahat etmiş olduğu ayakkabı türlerindendir. Gündelik kullanımda aşırı ergonomik olan Crocs, tırnak batmasını engellemek amaçlı da bir numaralı ürünlerdendir. Oval olan yapısı ile birlikte hastalığınızın önüne geçecek. En yakın Yalı Spor mağazasına giderek size uygun numarayı seçin.




Adidas hanım terlikleri var ise tırnak batmasını, yoksa oluşma ihtimalini minimuma indirir. Yazın serin esintisi ile yolda yürürken konforu ayaklarınızda hissedin. Mutluluğu yüzünüze yansıtacak olan terlik ile tırnak batması sorununa son. Taban teknolojisi ile kendinizi güvende hissedeceğiniz bu ürünü kaçırırsanız üzülürsünüz.

Günümüzde eskiye kıyasla azca kullanılmaya başlasa da sandalet, tırnak batmasını önlemek için bir numaralı ayakkabı türüdür. Yazları kapalı ayakkabı zahmetinden kurtaran Timberland sandalet, ayak parmaklarına nefes aldıran yapısıyla da bununla beraber mantar benzer biçimde çeşitli hastalıkların da önüne geçmektedir. 

Skechers hanım sandaletleri ile tırnak batmasına dur deyin. Tırnak batmasında ayaklarınızın en oldukça gerekseme duyduğu şeylerden birisi geniş alan ve nefes. Bu konforu ayaklarınıza sağlamadığınız sürece bu hastalığa yakalanma yada kurtulma ihtimaliniz oldukça düşük oluyor. Bu yüzden Yalı Spor güvencesiyle sandaletlerinizi sipariş edin.

Geldik tırnak batmasının en mühim kısmına. Tırnak batması kapalı alanları asla sevmez bu yüzden lüzumlu şartların sağlanması ehemmiyet taşımaktadır. Ön tarafın oval olması, hava transferine izin vermesi ve ortopedik olması önemlidir. adidas adam spor ayakkabısı ile birlikte bu hastalığın önüne geçin. Yalı Spor sıhhatli günler diler.

Tırnak batmasını engellemenin yolları listemizin sonuncu ürünü The North Face oluyor. Tam bir yürüyüş ve performans ayakkabısı olan üründe hem enerjinizi %40 geri besleyecek hem de sizleri tırnak batması hastalığından koruyacak. En yakın Yalı Spor mağazasını ziyaret ederek birbirinden kaliteli ayakkabıları deneyebilirsiniz. 

Tırnak Batmasını Engellemek için Bunlara da Dikkat Edin

Tırnakları keserken köklere oldukça yaklaşmayın.

Tırnaklarınızı oval kati.

Oval ayakkabılar kullanın.

Terlik ve sandalet kullanmaya itina gösterin.

Ayağınızın devamlı ıslak olmadığından güvenli olun.

Çoraplarınızı maksimum 1 gün kullanın.

Bunun haricinde tırnak batmanız irin içeriyorsa ve normalden farklıysa kesinlikle uzman birine danışın.




Site Adresi:

Bir cevap yazın