Boss In School Sezon 3

0

okulda patronBigün Seth Kwon dostlarıyla sokakta yürürken bir grup gangster onu rahatsız etme etmeye başladı. Kendini savunmaya çalışır fakat dövüş sanatları kafi değildir; uzun süredir yitik olan kardeşi olduğu ortaya çıkan başka bir şahıs tarafınca kurtarıldı!

Boss in School 1–118 Bölümleri için Özetler, İncelemeler ve Spoiler

Boss in School’un bu sezonu sonlanıyor ve hayranlar başka bir bölüm olup olamayacağını merak ediyor.

Şov büyük bir hit oldu ve hayranlar karakterleri ve öykü çizgisini seviyor.

Dizinin bir sürem daha uzatılacağına dair söylentiler dolaşsa da hemen hemen bir izahat yapılmadı.

Tavsiye edilen; Afedersiniz Bu Benim Odam: 2. Sürem! Yeni Bölüm 121 gelecek mi? İnceleme, Her Detay ve Özet

Bekleyip nasıl biteceğini görmemiz gerekecek fakat ayrıca bu sürem şu ana kadar neler olduğuna bir göz atalım. Şov drama, romantizm ve güldürü ile doluydu ve izleyicilerden bir hit oldu.

Karakterler sempatik ve ilişkilendirilebilirdi ve öykü ilgi çekiciydi. Hayranlar, dizinin bir sonraki sürem için yenilenmesini umuyor, böylece sonrasında nasıl biteceğini görebilirler.

Pekala, size bu dizi hakkında ne düşündüğümü anlatacağım. Bu dakikayı son kısmı okuduktan sonrasında yazıyorum, böylece tüm öykü aklımda oldukça taze.

İlk başta, bu, dövüşmekte oldukça iyi olan badass bir MC benzer biçimde bir şey. İlk sürem (61. bölüme kadar) onun okulda kavga etmesiyle ilgili. Bir mafya grubuyla ilişkisi var, bu yüzden klasik okul çetesi kavgası birazcık kızışıyor, fakat bundan fazlası değil.

İkinci sürem… diyelim ki babasının katilini bulmakla ilgili ve bir “dövüş sanatları” turnuvasını içeriyor. Doğal ki oldukça fazla kavga ve aksiyon var fakat ansızın her şey kanlı, hakkaten kanlı ve bana saçma geldi.

Örnek vermek gerekirse, bu bir porno film benzer biçimde… doğal ki mevzuyla alakası bile olmayan bir mevzusu var. “Aksiyon” için seyrediyorsunuz ve başka hiçbir şey umurunuzda değil. Fakat bunun yerine, bu savaşmak, deli ve serseri olmak ve savaşmaya devam etmekle ilgili. Kısaca dövüş vakasını ve titanyum topları olan bir sunucuyu seviyorsanız, seveceğinizi düşünüyorum. Sadece uzun solukta oldukça mantıklı bir şey beklemeyin. Buradaki tek gelişme dövüş becerilerindedir, bu yüzden kimse olgunlaşmaz.

önden spoiler

Daha mantıklı olması için birazcık spoiler ekleyeceğim. MC, Sunshine Group’un (aka mafya) CEO’sunun erkek evladıdır ve anası, eski dövüş sanatlarının başarısız bir operasyon halefi gibidir ve tüm arsa, asla tanışmadığı ölü babası hakkındadır.

Bu yüzden grubu devraldı, dövüşmekte ustalaştı, hepsi babasının katilini bulmak için.

Çinli yaşlı bir adam kim, doğal ki aşırı kırık bir operasyon. Bununla ilgili problem, bu boktan yaşlı insanın delirmiş olması ve görünürdeki her şeyi öldürmeye başlaması.

Problem nedir? İyi dövüşçüleri (babasının katili de dahil) toplamak için Japonya’da yasadışı bir turnuva düzenliyor ve anası bile turnuvada, hepsi yaşlı adamı öldürmek uğruna, bu o denli OP ki, MC’nin savaşmasının bile bir yolu yok onu fakat normal olarak zırhı çiz.

Netice olarak, kumarla, doğal ki bir oldukça yasayı, yasadışı turnuvayı çiğnedi. Şu mafya vakası, Japonya’ya yasadışı yollardan girdi ve yaşlı adamı öldürdü. Hepsi intikam için. Normal olarak anlamadığımdan değil fakat asla tanımadığı bir baba için. Anası hapiste yakalanır. MC’nin davasında bizlere yaşlı adamı anası özgür kalsın diye öldürdüğünü ve 7 yıl hapis yattığını konu alıyor. GÜZEL.

Gerçek şu ki, MC bir insan benzer biçimde görünüyor fakat kahrolası bir dövüş makinesi benzer biçimde davranıyor, bu yüzden insan sağduyusu… büyük bir eksiklik var.

Boss in School 119. Bölüm 3. Sürem ne vakit çıkıyor?

BIS’in 2. sezonunun finali, fanatikleri bir uçurumla bıraktı. Üçüncü sürem olacak mı?

Dizi, aynı adı taşıyan popüler webtoon’a dayanmaktadır. Lee Hoon Young tarafınca yazıldı ve Ko Kim Ui-Gwon tarafınca çizildi.

Şimdiye kadar, BIS’in üçüncü sürem için yenilenip yenilenmeyeceği mevzusunda resmi bir izahat yapılmadı. Sadece dizinin popülaritesi göz önüne alındığında, gelecekte Kim Ui-Gwon’un maceralarını daha çok görmemiz olası.

Ayrıca, hayranların bir yanıt için birazcık daha beklemesi gerekecek, sadece ayrıca okulda Boss’un ilk iki sezonunun tadını çıkarabilirler.

Patron Okulda Nerede Okunması mümkün?

Boss in School resmi internet sayfasında ücretsiz bir şekilde çevrimiçi olarak okunabilir. Site ek olarak, okuyuculara bonus bölümler ve yeni bölümlere erken erişim benzer biçimde hususi içeriğe erişim elde eden ücretli bir abonelik sunuyor.

Yazarı ve ekiplerini desteklemek için hayranların TOOMICS OFFICIAL’deki diziyi okumasını tavsiye ederim. Paranız yoksa yada başka bir yerde okumak istiyorsanız Mangago’yu deneyebilirsiniz. Ümit ederim bu suali çözer Taşmayı denetim etmeyi ihmal etmeyin ve kusura bakmayın, burası benim odam.

Sadece, yazımı burada bitirmek isterim ve ara sıra doğru anime ve manga güncellemeleri için STIG’i devamlı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Leave A Reply