Bu Şarkı Yaşamını Kurtaracak – Leila Sales

0
Bu Şarkı Hayatını Kurtaracak – Leila Sales

Lisans / Fiyat: Parasız

Yıl: 2016

Eklenme: Haziran 30th, 2022

Dil: Türkiye

Sayfa: 298

Yazar: Leila Sales

5 Şahıs Tarafınca Görüldü

 

Elise Dembowski için sıkıntılı işler ürkütücü değildi. Aslına bakarsanız sıkıntılı işleri tercih ediyordu. Yaşamı süresince büyük işler, tüm enerjisinin gerektiği projeler üstlenmişti. On beş yaşına ulaştığında yaşamının en mühim, en büyük projesine atılmıştı: Havalı olacaktı. Fakat ne yazık ki başarısız olmuştu. Feci halde. Ve etrafındaki her şey hızla paramparça oluyordu.

 

Artık Elise’in toplumsal yaşamı eskisinden de çok kötü durumdaydı, doğal bu mümkündüyse. Ve bir gece sokaklarda başı boş dolanırken bir gece kulübüne rastladığında, varlığından haberdar bile olmadığı bir dünyanın kapılarını aralamıştı. Âdeta bir gecede her şey değişmiş ve okulun ezik lise ikinci derslik talebesi en popüler DJ’e dönüşmüştü. Elise nihayet daima istediği şeylere sahipti: Dostlar, popülerlik ve hatta bir ihtimal aşk…

 

Ta ki gerçek yaşam tüm bu tarz şeyleri elinden almaya kalkana kadar.

 

Şaşırtıcı derecede keyifli ve değişik bir anlatıma haiz Leila Sales’tan kişilik, ilişkiler ve müziğin birleştirici gücü hakkında yaşam dolu bir roman.

 

“Elise’in kendi ağzından anlattığı bu hikâyeyle erişkin okurlar büyülenecek ve duygulanacak… Genç okurlar, Elise ile duygusal olarak bir bağ kuracaklar.” Booklist, Starred Review

Bundan önceki yazımız olan Uyurgezer – Karen Robards başlıklı kitabımızda Uyurgezer – Karen Robards, Uyurgezer – Karen Robards ekitap indir ve Uyurgezer – Karen Robards ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply