Bugün hangi dizi, film ve programlar yayınlanacak? 27 Haziran Pazartesi TV gösterim akışı belli oldu!

0

27 Haziran Pazartesi günü TV gösterim akışında neler olduğu seyirciler tarafınca merakla araştırılıyor. Medya gündemini takip edenlerin en oldukça araştırmış olduğu mevzular içinde TV gösterim akışı içeriyor. İzledikleri yapımların yeni bölümlerini kaçırmak istemeyenler ve vaktini TV başlangıcında geçirmek isteyenler ‘Bugün TV’de neler var?’ sorusuna cevap arıyor. Peki, bugün hangi dizi, film ve programlar yayınlanacak? 27 Haziran Pazartesi TV gösterim akışı belli oldu!

27 HAZİRAN 2022 PAZARTESİ TV YAYIN AKIŞI

SHOW TV YAYIN AKIŞI

  • 06:00 Gelin Evi
  • 09:15 Bir Şansım Olsa
  • 10:30 Şef Kapımda
  • 12:00 Gelin Evi
  • 15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
  • 18:45 Show Ana Haber
  • 20:00 Kaçış Planı 3 (Yabancı Beyazperde)
  • 21:45 Kapımdaki Casus (Yabancı Beyazperde)
  • 23:45 Kaçış Planı 3 (Yabancı Beyazperde)
  • 01:30 Kapımdaki Casus (Yabancı Beyazperde)
  • 03:15 Aşk Laftan Anlamaz (Yerli Beyazperde)

KANAL D YAYIN AKIŞI

  • 07:00 Ufak Ağa
  • 09:00 Neler Oluyor Hayatta?
  • 11:00 Yaprak Dökümü
  • 13:00 Gelinim Mutfakta
  • 16:00 Aşk-ı Memnu
  • 18:30 Kanal D Ana Haber
  • 20:00 Oldukça Güzel Hareketler 2
  • 23:45 Seversin
  • 00:45 Vampir Kız Kardeşler (Yabancı Beyazperde)
  • 02:45 Gelinim Mutfakta
  • 05:00 Yabancı Damat

STAR TV YAYIN AKIŞI

  • 07:00 Mesut Yar İle Bugün
  • 09:45 Benim Tatlı Yalanım
  • 12:45 Erkenci Kuş
  • 15:45 Menajerimi Ara
  • 18:30 Yıldız Ana Haber
  • 20:00 Organize İşler (Yerli Beyazperde)
  • 21:45 Organize İşler (Yerli Beyazperde)
  • 00:30 Menajerimi Ara
  • 02:30 Erdem Hanım ve Kızları
  • 04:30 Erkenci Kuş

FOX TV YAYIN AKIŞI

  • 08:00 Çalar Saat
  • 10:45 Iktisat Arası
  • 10:50 Sen Çal Kapımı
  • 13:45 Senden Daha Güzel
  • 16:45 Yasak Elma
  • 19:00 Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber
  • 20:00 Tozluyaka
  • 00:45 Dokunmayın Şabanıma (Yerli Beyazperde)
  • 02:30 Gizli saklı Saklı
  • 04:30 Dokunmayın Şabanıma (Yerli Beyazperde)
  • 06:00 Aşk Tekrardan

ATV YAYIN AKIŞI

  • 06:40 Kurum Osman
  • 10:00 Destan
  • 13:00 ATV Gün Ortası
  • 14:00 Sempatik Tehlikeli (Yerli Beyazperde)
  • 16:15 Kardeşlerim
  • 19:00 ATV Ana Haber
  • 20:00 Sevmek Zamanı
  • 23:20 Sevmek Zamanı
  • 02:50 İçimizdeki Ateş
  • 05:50 Kurum Osman

TRT1 YAYIN AKIŞI

  • 05:43 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
  • 05:45 Hapishanedeki Çiçek
  • 08:45 Tozkoparan
  • 11:40 Bir Aş Hikayesi
  • 12:10 Masumlar Apartmanı
  • 15:40 Gönül Dağı
  • 19:00 Ana Haber
  • 19:55 İddiaların Aksine
  • 20:00 Tomris (Yabancı Beyazperde)
  • 23:25 Balkan Ninnisi
  • 02:30 Şefin Hususi Konuğu
  • 03:15 Gönül Dağı

TV8 YAYIN AKIŞI

  •  06:00 Oynat Bakalım
  • 07:15 8’de Sıhhat
  • 08:30 Survivor All Yıldız
  • 12:00 Survivor Panorama
  • 14:45 Canım Annem
  • 16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
  • 20:00 Survivor All Yıldız (Yeni Bölüm)
  • 00:15 Survivor Extra
  • 02:15 Canım Annem
  • 03:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
  • 05:00 8×8

Leave A Reply