Digital dünyada doğru işleyen yerel bir sektörler sayfası tüm işletmelere ve vatandaşlara çok ciddi kazanımlar getirecektir. Tümevarım tekniği ile her firmanın gerçek bilgileri baz alınarak güncel fotoğrafları ile sisteme kaydededildiği; tümden gelim tekniği ile oluşturulmuş bir mekanizma sayesinde, güncel denetime tabi tutularak bilgilerin doğruluğunun takibinin yapıldığı; sistemin içinde firmaların ürünlerini satabildiği, eleman ilanı verebildiği ve reklamını yapabildiği, bir sosyal ağdır, bursadanerede.com. Tüktici ile üreticiyi, toptancı ile parakendeciyi ve tüm yurttaşları bir platformda toplayan bu sosyal proje hiçbir firmadan ve yurttaştan ücret talep etmeyecektir.Bursanın en iyi firma Rehberi bursadanerede.com.
Bursanın en güncel en detaylı en sosyal firma rehberindeki sistem içinde yurttaşlar da iş arama ilanları verebilecek ve çeşitli memnuniyet ve şikayetlerini dile getirebileceklerdir.

Ki hiçbir firmanın büyüklüğü ya da sektörde edindiği yeri baz alınarak değerlendirilmeyecek ve her firma sistemde eşit olacaktır.
Bu şekilde gerçek konumların ve telefon numaralarının olduğu, firma fotoğrafları ile desteklenen, firmalar ile müşterilerinin aktif olarak yer alabildikleri bir sistem kurulmuş olduğu şehrin üretiminin ve tüketiminin kalitesini arttıracaktır. Sermayenin kaliteli kullanımını ve paranın şehirde kalmasını sağlayacaktır. Bu sistem tarafımızca kurulmuş olup, Bursa Şehri pilot bölge seçilerek, ücret ve maddi kazanım kaygısı gütmeyen bir sosyal proje olarak bursadanerede.com ismiyle faaliyete geçirilmiştir.

Bursa Firma Rehberi -Bursa güncel Firma Bilgileri

Site Adresi: bursadanerede.com/firmalar/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir