Çağla ile Yeni Bir Gün – FOX, 1 Aralık 2022 Perşembe 10:15

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Çağla ile Yeni Bir Gün – FOX, 1 Aralık 2022 Perşembe 10:15 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Çağla ile Yeni Bir Gün, 1 Aralık 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Çağla ile Yeni Bir Gün programını saat 10:15’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Çağla Şıkel’in sunmuş olduğu programda, sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, hanımefendilere yönelik tüm mevzular ele alınıyor, son trendler, değişik ve detaylı bilgiler seyirciyle paylaşılıyor.

Bunların yanı sıra Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sıhhatli, kaliteli ve mühim tüyolar veriyor.

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Çağla ile Yeni Bir Gün, FOX’de gösterilen ve 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 10:00’da süregelen Iktisat Arası adlı programdan sonrasında saat 10:15’te başlamış olacak.

Çağla ile Yeni Bir Gün programının yayını, 12:30’da gösterilen En Hamarat Benim adlı eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply