Çağla ile Yeni Bir Gün – FOX, 20 Eylül 2022 Salı 10:50

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Çağla ile Yeni Bir Gün – FOX, 20 Eylül 2022 Salı 10:50 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Çağla ile Yeni Bir Gün, 20 Eylül 2022 Salı günü ekrana geliyor. Çağla ile Yeni Bir Gün programını saat 10:50’de FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Çağla Şıkel’in sunmuş olduğu programda, sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, hanımefendilere yönelik tüm mevzular ele alınıyor, son trendler, değişik ve detaylı bilgiler seyirciyle paylaşılıyor.

Bunların yanı sıra Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sıhhatli, kaliteli ve mühim tüyolar veriyor.

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır.

Çağla ile Yeni Bir Gün, FOX’de gösterilen ve 20 Eylül 2022 Salı günü saat 10:45’te süregelen Iktisat Arası isminde programdan sonrasında saat 10:50’de başlamış olacak.

Çağla ile Yeni Bir Gün programının yayını, 13:00’te gösterilen En Hamarat Benim isminde eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply