Cam Göz

0

Rüyada cam göz görmek, hayal kırıklığı yaşayacağınızı, yaptığınızın fedakârlıklara karşı nankörlük edileceğini, fena sözler işiteceğinizi ve kalp kırıklığı yaşayacağınızı işaret eder. Duyarlı ve yumuşak kalbiniz yüzünden size fena sözler sarf eden birine oldukca darılacağınızı kişiyle yeniden eskisi şeklinde konuşmak için zamana ihtiyacınız olduğunuzu gösterir.

Ek olarak bkz: Cam Bardak, Cam Kırmak, Cam Eşya

Rüyada cam göz görmek, başka bir rüya tefsircisine bakılırsa değişik yorumlanmıştır. Parasal sıkıntıların ortadan kalkacağını, uzun süredir size külfet şeklinde gelen işlerin hallolacağını, bir dargın bir barışık yaşadığınız sevgilinizle aşkınızın tekrardan alevleneceğini ve rahat yaşayacağınıza delalet eder. 

Rüyada Cam Göz Bulunduğunu Görmek 

Rüyada cam göz bulunduğunu görmek, sizi oldukca yoracak bir yerde çalışmaya adım atmak, bitkinlik yüzünden halsiz düşmek, sıhhat sorunları yaşamak olarak yorumlanır. Hırslarınız yüzünden elinizdeki malların azalacağını, evinizde yoksulluğun baş göstereceğini, aile üyeleri ile kavga çıkacağını, yeniden kazanç sağlamak için oldukca uğraşacağınızı ifade eder. 

Rüyada Gözlerinin Takma Bulunduğunu Görmek

Rüyada gözlerinin takma bulunduğunu görmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Maddi olarak zenginleşmek, elinde oldukca para geçmesi, lüks bir eve taşınmak, azca çalışıp oldukca para kazanmak, konfor içinde bir yaşam sürmek ve rahat bir nefes almak anlamına gelir.

Rüyada takma göz görmek, geçimsizlik ve çıkar çatışması olarak da yorumlanmıştır. Ailenizle fikirlerinizin ters düşeceğini, arkadaşınızın istemediği bir mevzu yüzünden zıtlaşacağınızı, söylediğiniz sözlerle başkalarını bunaltacağınızı işaret eder. 

Rüyada Gözlerinin Bozulduğunu Görmek 

Rüyada gözlerinin bozulduğunu görmek, birçok değişik anlam taşımaktadır. Stresli ve zor günleri bir yakınının yardımı ile atlatacağınıza, elinize bu yıl birazcık daha çok para geçeceğine, ailenizle sorunlarınızı aşıp mutlu olacağınıza ve fena alışkanlıklarınızı bırakacağınıza delalet eder. 

Rüyada gözlerinin bozulduğunu görmek, işlerinize ara verip dinlence planı yapacağınızı, fena enerjilerden arınmak için yoga derslerine başlayacağınızı, iş yerinizi başka birisine emanet edip kent dışına çıkacağınızı işaret eder. 

Rüyada gözlerin bozulması, kendini zor durumda hisseden bir dostunuza yardım edeceğinizi, bu yılı sorunsuz atlatacağınızı, sizden borç isteyen birine borç para vereceğinizi, yeni taşınan komşunuza tamirat mevzusunda yardımınızın dokunacağını ifade eder. 

Rüyada gözü bozulmak, bir dostunuz daveti ile asla bilmediğiniz bir ortama girip stres yaşayacağınızı, öfkenizi denetim altında tutmaya çalışacağınızı, yeni girdiğiniz ortaklı bir işte tek söz sahibi olacağınıza delalet eder. 

Rüyada Gözlük Taktığını Görmek 

Rüyada gözlük taktığını görmek, rüya sahibinin oldukca evvelde duyduğu bir haberin aslı astarı olmayan çıkacağına, bu durum yüzünden birisinden özür dilemek zorunda kalacağına, özür dilemiş olduğu kişinin barışmak için ayak direteceğine ve en sonunda olayların tatlıya bağlanacağına alamet eder. Rüyada gözlük taktığınızı gördüyseniz bu işlerinizin düzeleceği, aileniz ile daha mutlu günler yaşayacağınız, evladınızın size gurur yaşatacağı bir vaka olacağı anlamına gelir. 

Rüyada Gözlük Aldığını Görmek 

Rüyada gözlük aldığını görmek, birinden aylardır bitiremediğiniz için yardım isteyeceğiniz, size kol kanat geren kişiler yardımıyla belinizi doğrultacağınız ve ailenizin içsel desteğiyle ruhen de rahatlayacağınız şeklinde tabir edilir. 

Rüyada Gözlük Kaybettiğini Görmek 

Rüyada gözlük kaybettiğini görmek, eski hatıraların tekrardan canlanması, mazideki yaşananları yeniden anımsamak ve şu an bulunduğunuz konumdan asla memnun olmamak anlamına gelir. Biri ile telefon görüşmesi yapmış olup saatlerce üniversite yıllarını konuşacağınızı, uzaktaki akrabalarınızı arayıp tek tek hal hatır soracağınızı ve kalbini kırdığınız insanoğlu af dileyeceğinizi işaret eder. 

Rüyada Gözlüğün Kırıldığını Görmek

Rüyada gözlüğün kırıldığını görmek, ikili ilişkilerinizde problem yaşayacağınıza, dostunun ihanetine uğrayacağına, saçma sapan sebepler yüzünden en iyi arkadaşını suçlayacağına, işte yaşanmış olan sorunları eve taşıyacağınıza delalet eder.

Cam Göz

Leave A Reply