Camdaki Kız 48.Bölüm Yeni Sezon 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Camdaki Kız 48.Bölüm Yeni Sürem 2.Fragmanı ile KANAL D vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Camdaki Kız dizisinin yeni kısmı Perşembe akşamı 20:00’da KANAL D’de!

Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyazca Şerifoğlu benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Camdaki Kız bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Camdaki Kız 48.Bölüm Yeni Sürem 2.Fragmanı

Camdaki Kız dizisinin 48. bölüm özeti oku KANAL D. Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Nalan ve Hayri içinde aşk alevleniyor! Cana’nın hamileliğini öğrenen Nalan, onunla yüzleşmeye gider. Nalan, kendisine söylekinen yalanlamış olura daha oldukça katlanfakatyarak Cana’yı yüzleşmek için konağa getirir. Muzo ve Para’nın düğün hazcaırlıkları tam gazca ilaçm ederken, aralarındaki gerilim gitgide artan Nalan ve Hayri de kendilerini asla beklenmedik bir durumun içinde byücerlar.

Nalan, Cana’nın hamileliğini öğreniyor! Feride ve Selen, Cana’nın hamileliğini sonlçağrıştırmak için gereksinim duyulani yapar fakat gene de Nalan’ın bunu öğrenmesini engelleyemez. Cana’nın hamile byücenduğunu öğrenen Nalan ise soluğu Hayri’nin yanında alır. Nalan’ın Hayri’yi kendisinden imredirılmış olduğunı anlayan Billur, Nalan ile yüzleşir. Pera ve Muzo’nun evlilik sonucu, Rafet ve Pervin’in içindeki gerbilimselşliğin daha da artmasına niçin olur.

Camdaki Kız Dizi Mevzusu

3“Niçin sevgi duymaya adım ataruz? Peki kime sevgi duymaya adım ataruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, kim bilir bugüne dek kendimize asla sormadığımız bu sualları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak. Hazcaırlıkları yoğun ve yorucu bir gidişatta ilaçm eden Camdaki Kız, oldukça yakında Kanal D’de izleyicilerin karşısına çıkacak. Ailesinin tek evladı olduğundan el bebek gül bebek büyütülmüş, yaşamını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan aşfakatyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketnınde mbayındır olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde byücer.

Leave A Reply