Camdaki Kız 49.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Camdaki Kız 49.Bölüm 2.Fragmanı ile KANAL D vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Camdaki Kız dizisinin yeni kısmı Perşembe akşamı 20:00’da KANAL D’de!

Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyazca Şerifoğlu benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Camdaki Kız bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Camdaki Kız 49.Bölüm 2.Fragmanı

Camdaki Kız dizisinin 49. bölüm özeti oku KANAL D. Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Sedat’ın hakirlihanede görmeye daha o denli dayanfakatyan Rafet, Cana’ya gider. Alp’ın yakınmaini geri çekmesi için hem Rafet hem Cana hem de Feride dört bir koldan uğraşmaktadır. Nalan’a notu bırakan şahıs gizgüvenlii korurken; bu not Hayri ile gizli saklı saklı görüşmelerine de vesile olur. Gülcihan’ı affedemeyen Rafet ondan ayrılma mevzusunda emindır. Alp’le kavga etmiş olduğundan hakirlihanede olan Sedat’ı ziyarete giden Nalan; düğün gecesinde Hayri ile içinde olanlamış olurdan dvakası kabahatlyücek duymaktedir. Sedat’ın cezasını çekmesini isteyen Rafet, Gülcihan’la da ipleri koparmak suretiyledir. Yaşadıklarından dvakası azcaap içinde olan Muzo, kendisini gene odasına hirintmiştir. Nalan’la yazcaışma kurma yolları arayan Hayri ise Nalan’ın kendisini öpmesinin mutlyüceğu içindedir. Nalan’ın odasında bulmuş olduğu gizemli not ise Hayri ile içinde olanlamış olurı bilenlerin mütevazcaice ikisi olmadığını şovr.

Camdaki Kız Dizi Mevzusu

3“Niçin gönlünü kaptırıruz? Peki kime gönlünü kaptırıruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, kim bilir bugüne dek kendimize asla sormadığımız bu sualları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak. Hazcaırlıkları yoğun ve yorucu bir ritmde ilaçm eden Camdaki Kız, fazcalaca yakında Kanal D’de izleyicilerin karşısına çıkacak. Ailesinin tek evladı olduğundan el bebek gül bebek büyütülmüş, yaşamını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan aşfakatyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketnınde mbayındır olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde byücer.

Leave A Reply