Camdaki Kız 49.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Camdaki Kız 49.Bölüm Fragmanı ile KANAL D vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Camdaki Kız dizisinin yeni kısmı Perşembe akşamı 20:00’da KANAL D’de!

Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyazca Şerifoğlu benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Camdaki Kız bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Camdaki Kız 49.Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız dizisinin 49. bölüm özeti oku KANAL D. Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Alp’le kavga etmiş olduğundan hakirlihanede olan Sedat’ı ziyarete giden Nalan; düğün gecesinde Hayri ile içinde olanlamış olurdan dvakası kabahatlyücek duymaktedir. Sedat’ın cezasını çekmesini isteyen Rafet, Gülcihan’la da ipleri koparmak suretiyledir.

Yaşadıklarından dvakası azcaap içinde olan Muzo, kendisini gene odasına hirintmiştir. Nalan’la yazcaışma kurma yolları arayan Hayri ise Nalan’ın kendisini öpmesinin mutlyüceğu içindedir. Nalan’ın odasında bulmuş olduğu gizemli not ise Hayri ile içinde olanlamış olurı bilenlerin mütevazcaice ikisi olmadığını şovr.

Camdaki Kız Dizi Mevzusu

3“Niçin sevgi duymaya adım ataruz? Peki kime sevgi duymaya adım ataruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, kim bilir bugüne dek kendimize asla sormadığımız bu sualları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak. Hazcaırlıkları yoğun ve yorucu bir ritmde ilaçm eden Camdaki Kız, oldukca yakında Kanal D’de izleyicilerin karşısına çıkacak. Ailesinin tek evladı olduğundan el bebek gül bebek büyütülmüş, yaşamını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan aşfakatyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketnınde mbayındır olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde byücer.

Leave A Reply