Camdaki Kız 50.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Camdaki Kız 50.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Camdaki Kız 50.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Camdaki Kız 50.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. KANAL D vizyonunda büyük coşkula izlenen Camdaki Kız dizisinin yeni kısmı Perşembe akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyazca Şerifoğlu şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Camdaki Kız bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Camdaki Kız 50.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

Yeni Bölüm Özeti

Sedat’ın hakirlihanede görmeye daha o denli dayanfakatyan Rafet, Cana’ya gider. Alp’ın yakınmaini geri çekmesi için hem Rafet hem Cana hem de Feride dört bir koldan uğraşmaktadır. Nalan’a notu bırakan şahıs gizgüvenlii korurken; bu not Hayri ile gizli saklı saklı görüşmelerine de vesile olur. Gülcihan’ı affedemeyen Rafet ondan ayrılma mevzusunda emindır.

Alp’le kavga etmiş olduğundan hakirlihanede olan Sedat’ı ziyarete giden Nalan; düğün gecesinde Hayri ile içinde olanlamış olurdan dvakası kabahatlyücek duymaktedir. Sedat’ın cezasını çekmesini isteyen Rafet, Gülcihan’la da ipleri koparmak suretiyledir. Yaşadıklarından dvakası azcaap içinde olan Muzo, kendisini gene odasına hirintmiştir. Nalan’la kontakt kurma yolları arayan Hayri ise Nalan’ın kendisini öpmesinin mutlyüceğu içindedir. Nalan’ın odasında bulmuş olduğu gizemli not ise Hayri ile içinde olanlamış olurı bilenlerin mütevazcaice ikisi olmadığını şovr.

Camdaki Kız Dizi Mevzusu

3“Niçin gönül veriruz? Peki kime gönül veriruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, kim bilir bugüne dek kendimize asla sormadığımız bu sualları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak. Hazcaırlıkları yoğun ve yorucu bir ritmde ilaçm eden Camdaki Kız, oldukça yakında Kanal D’de izleyicilerin karşısına çıkacak. Ailesinin tek evladı olduğundan el bebek gül bebek büyütülmüş, yaşamını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan aşfakatyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketnınde mbayındır olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde byücer.

Leave A Reply