Camdaki Kız – Kanal D, 18 Eylül 2022 Pazar 15:45

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Camdaki Kız – Kanal D, 18 Eylül 2022 Pazar 15:45 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Camdaki Kız, 18 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Camdaki Kız programını saat 15:45’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Alp’le kavga etmiş olduğu için hapishanede olan Sedat’ı ziyarete giden Nalan, düğün gecesinde Hayri ile içinde olanlardan dolayı suçluluk hissetmektedir. Sedat’ın cezasını çekmesini isteyen Rafet, Gülcihan’la da ipleri koparmak üzeredir. Yaşadıklarından dolayı azap içinde olan Muzo, kendini gene odasına hapseder. Nalan’ın odasında bulmuş olduğu gizemli not Hayri ile içinde olanları bilenlerin bir tek ikisi olmadığını gösterir.

Camdaki Kız, Kanal D’de gösterilen ve 18 Eylül 2022 Pazar günü saat 14:00’te başlamış olan Fazlaca Güzel Hareketler 2 adlı programdan sonrasında saat 15:45’te başlamış olacak.

Camdaki Kız programının yayını, 19:00’da gösterilen Kanal D Ana Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply