Camdaki Kız – Kanal D, 3 Aralık 2022 Cumartesi 14:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Camdaki Kız, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Camdaki Kız programını saat 14:00’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Nalan’ın Billur’da olmadığını gören Feride, Billur’dan hesap sorar. Vakaya müdahale eden Muzo yardımıyla Hayri Nalan’ı Billiur’un evine getirir. Nalan’ın Hayri’yle bulunduğunu anlayan Feride, Hafize’yi çağırarak ondan korseyi getirmesini ister. Korse kozu da Nalan’ yolundan döndürmeye yetmeyecektir. Cana’nın tehdidine boyun eğmek zorunda kalan Gülcihan ise Cavit’ten yardım ister.

Camdaki Kız, Kanal D’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 13:00’te başlamış olan Arda’nın Mutfağı adlı programdan sonrasında saat 14:00’te başlamış olacak.

Camdaki Kız programının yayını, 16:15’te gösterilen O Kız adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply