Canavar

0

Ek olarak bkz: Korkutmak, Korkutulmak, Hayalet Görmek

Rüyada canavar görmek mutluluk ve luk verecek bir vakayla karşılaşacağınızı göstermektedir. Hayatınızda sevgiliniz, eşiniz var ise ondan hayırlı bir haber alacaksınız anlama gelir.

Rüyada canavar gören şahıs duygusal kişiliğe haizdir. Başkalarının acısını paylaşan ve her şeyi dert edinmektedir. Başkasının yerine çekmiş olduğu acı ve mutsuzluk, herkeste olduğu şeklinde kısa süreli devam etmektedir. Başkası iki gün üzülüyorsa, canavar gören şahıs beş gün üzülmektedir. 

Rüyada canavar görmek ne demek rüyayı gören kişinin başına ne geliyorsa iyi niyetinden dolayı geliyordur. Gözünü açması ve çevresinde olup biteni kabullenmesi, daha kuvvetli bir tutum sergilemesi gerekmektedir. Aksi halde acı ve gözyaşı dökmeye devam edecektir. İyi niyetinden dolayı hiç kimseye hayır diyememesi de kendisini üzmesine bir sebeptir. Bazı zamanlarda tutumunu güçlendirmeli ve karşısındaki kırılır korkusu ile hareket etmemelidir. Tatlı dili yardımıyla her şeyi halledebileceğini bilmelidir. Hayır demeye başladığı vakit çevresindekilerin de gerçek yüzünü görmeye başlayacaktır ve üzülmüş olduğu anlamış olur azalacaktır.

Rüyada Canavar Bulunduğunu Görmek 

Rüyada canavar bulunduğunu görmek rüya sahibinin oldukça alıngan olacağı vakit dilimine gireceğine delalettir. Çevresinde iyi şeyler olsa bile buluttan rutubet kapıp bu durumlara üzülüp kırılacaktır. Bir tek kendisini değil, çevresindekileri de zor duruma sokacaktır. İyi niyetli yaklaşan kişiye karşı bile sanki fena söz duymuşcasına tepki vermeye başlayacaktır. Kendini tutmalı ve kimsenin ahını almamak için daha kontrollü olmalıdır.

Rüyada Canavar Öldürmek 

Rüya sahibi kısa sürede birinden fena söz işitecek ve nankörlük görecektir. Tanıdığından ve güvenilmiş olduğu şahıs tarafınca bu duruma düşecektir ve büyük hayal kırıklığı yaşayacaktır. Rüya sahibi bu durumları yaşamaktan sıkıldıysa artık insanlara karşı beklentilere artık girmemelidir. Ne kadar oldukça beklentiye girerse o denli oldukça hayal kırıklığı onu kovalamaktadır.

Rüyada Canavar Tarafınca Kovalanmak  

Rüyada canavar tarafınca kovalanmak hayırlara vesiledir. Güzel ve hayırlı işlerin yaşanacağına delalettir. İş arayışında ise onun için en iyisinin olacağı yerden yanıt gelecektir. Çalışıyorsa bulunmuş olduğu yerde beklediği yükselmeye kavuşacaktır. Bu sayede kazancında da artış olacak ve maddi yönden kazanımlar elde edecektir. Rahatlığa kavuşacak ve borcu var ise kapatıp içini ferahlatabilecektir. İyi fakat pürüzlü olan yaşam yolundaki dikenleri tek tek yol olacaktır.

Rüyada canavarın kovalaması kişinin korkacağı bir durum değildir. Dertlerin kurtulacağı ve içini ferah tutması icap ettiğini gösterir. Zor geçirdiği günlerin çabası yardımıyla yakında kurtulacağını gösterir. Üzüntülerini bir kenara bırakıp kuvvetli durması gerekmektedir. Tanrı, kendisine yakarma eden ve çaba gösteren herkesi görür.

Canavar

Leave A Reply