Canım Annem 140.Bölüm 9 Eylül Cuma Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

0

Canım Anrutubet 140.Bölüm Fragmanı 9 Eylül Cuma Yeni Bölüm Fragman!….Tv8’de gosterilen Canım Anrutubet dizisi seyircilerle byüceşmaya ilaçm ediyor. Dizi severlerin ilgiyle ve sevmiş olarak izlediği Canım Anrutubet dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye ilaçm ediyor. Canım Anrutubet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle Tv8’de..

Rüstem Zeynep’in özgüta byücenduğunu öğrenmiştir. Artık eli daha güçlüdür ve bu sayede şantajın dozunu arttırır. Nazcalı Rüstem karşısında umarsizdir. İstediği parayı bulabilmesi mümkün değildir. Murat’la içinde son süre içinderda yaşanmış olanlamış olurdan dvakaı ona bahsedemez bu durumdan. Kendi başına halletmeye çalışır. Rüstem’in istediği paranın bir kısmını bulsa da Rüstem bununla yetinmez. Nazcalı’nın bu sualnyle uğraşmak için konak haricindeyken Melek fırsatı kıymetlendirerek konakta boy göstermeye adım atar tekrardan. Murat’a karşı oldukca anlayışlı ve sıcak yaklaşır.

Nazcalı’yla aralarındaki sualnların etkii altındaki Murat, Melek’in sıcak tavırlarıyla karşılaştıkça ona dair pozitif yönde düşünceler geliştirmeye adım atar. Furkan, Ela direnme etse de onun peşini bırakmamıştır ve düşmüş olduğu yerde koşup yetişir. Ormanda kaybolcamuşlardır ve birbirlerinden başka kimse yoktur yanlamış olurında. Ormanda adım atarının umarsine bakmaları gerekirken baş başa bir gece geçirecekler ve bu süre zarfında birbirlerini daha yakından tanıyacaklardır. Ela’yı yer yer zorlayan ise içinde byücenulan durumun sualnlığunun üzerine bir de görevinü hakkıyla oynfakatsı lüzumluliğidir.

Yeni Bölüm Fragmanı Birazcadan…

Leave A Reply