Canım Annem 144.Bölüm 15 Eylül Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

0

Canım Anrutubet 144.Bölüm 15 Eylül Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı İzle!….Tv8’de gosterilen Canım Anrutubet dizisi seyircilerle byüceşmaya ilaçm ediyor. Dizi severlerin ilgiyle ve sevmiş olarak izlediği Canım Anrutubet dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye ilaçm ediyor. Canım Anrutubet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle Tv8’de..

Canım Anrutubet 144.Bölüm 15 Eylül Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı gösteryazcaımnır gösteryazcaımnmazca sayfamızda yer alacaktır…

Nazcalı Asude’nin karşısına çıkar ve kendisini niçin kçağrıştırdığını sorar. Asude kendinden güvenılir şekilde, Murat’la ikisini ayırdığını kabul eder. Nazcalı’yı aslabir süre kabul etmeyecektir. Nazcalı Murat’a gerçekleri ve ikisini ayıranın Asude byücenduğunu anlatmaya karar verir. Sadece Asude bu mevzuda da Nazcalı’dan bir adım öndedir ve Murat’ı Nazcalı’yla yüzleşme ilkinsinde yalan inbiçimasyonlerle engelpüle eder. Murat ve Melek çıktıkları akşam yalın terinde geçmişi anımsarlar sık sık. Beraber geçirdikleri süre içinderı anarlarken birbirlerini yeni tanıyor şeklindedirler. Melek her geçen dakika daha da umutlanmaktadır Murat’la ilgili.

Nazcalı tüm gece dönmesini sabırsızlıkla beklediği Murat’ın karşısına çıkmış olduğunda kendini anlatabiatl olarakleceğinden ve Murat’ın ona inanacağından kuşku etmemektedir. Sadece bu mevzuda Asude haklı çıkacak ve Nazcalı bir kere daha hayal kırıklığına uğrayacaktır. Ela, kendisine saplantılı olan Levent’in onun izini bulmuş byücenduğunu görür. Bir türlü kurtulfakatdığı Levent, geçmişin tüm ağırlığıyla tekrardan izini sürer. Furkan ise Ela yiyecek teklifini reddettiktson olarakra üstelememiştir. Sadece Suzi ikisini bir araya getirmeye katidır. Ela’ya yapmış olduğu bir ziyarettson olarakra ufak bir oyun oynayarak onu alıp eve gdvakaır. Orada Ela ve Furkan tekrardan bir araya gelirler. Beraber iyi zfakatn geçirdiklerinin bilincindedır ikisi de. Sadece gecenin sonunda üst kısımlarınde çekinceli bir çift göz dikbilimselş hâldedir. Bir araya gelmelerinin asla kvaka olmayacağı açıktır.

Leave A Reply