Canım Annem 145.Bölüm 16 Eylül Cuma Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

0

Canım Anrutubet 145.Bölüm 16 Eylül Cuma Yeni Bölüm Fragmanı İzle!….Tv8’de şovlen Canım Anrutubet dizisi seyircilerle byüceşmaya ilaçm ediyor. Dizi severlerin ilgiyle ve sevmiş olarak izlediği Canım Anrutubet dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye ilaçm ediyor. Canım Anrutubet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle Tv8’de..

Nazcalı Murat’ı tfakatmen yitirmiş olduğuni düşünürken Asude zaışıkinin tadını çıkarmaktadır. Nazcalı, cesirlıdüşmanlığı toplayıp Murat’a doğru adım attığı her seışıkde ondan buz benzer şekilde bir karşılık almakta ve ona dair umutları tükenmektedir. Murat, Nazcalı’dan uzak kalmak için şirkete gider. Bu, Nazcalı’yı fazcalaca üzecektir. Murat’ın kendisinden tfakatmen vazcageçmiş olduğunden güvenli olduğu noktada ise gene Murat’ın ağzından duydukları umutlarının tekrardan yeşermesini elde edecektir. Asude ise Murat’la Melek’i baş başa bırakabilmek için bir dinlence organize eder. Melek için bu dinlence Murat’la yeni bir yaşfakat başlfakatnın ilk adımı anlamına gelmektedir. Ela ve Furkan’ın birbirlerinden uzak kaldıkları her seışıkinde Suzi minik bir oyunla onları bir araya getirmeye ilaçm etmektedir.

Bu kere da Ela ve Furkan’ın byüceşmalarını sağlar. Ela’nın Furkan’a yalan söylekimek zorunda oluşundan dvakaı duyduğu kabahatlukla ona karşı derhal derhal kabullenmediği hisleri başa baş gitmektedir. Furkan ise Ela’yla bir arada olmaktan memnundur. Beraber zfakatn geçirdikleri her an birbirlerini daha oldukçaca tarifakta ve bir arada olmaktan hoşlandıklarını görmektedirler. Sadece Ela’nın başlangıcındaki Levent belası peşlerini bırakmazca. Furkan Ela’nın yanından ayrıldıktan sonrasında canıyla uğraşmak zorunda duracaktır.

Canım Anrutubet 145.Bölüm 16 Eylül Cuma Yeni Bölüm Fragmanı gösteryazcaımnır gösteryazcaımnmazca sayfamızda yer alacaktır…

Leave A Reply