Canım Annem 145.Bölüm 16 Eylül Cuma Yeni Bölüm İzle!

0

Canım Anrutubet 145.Bölüm 16 Eylül Cuma Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de gosterilen Canım Anrutubet dizisi seyircilerle byüceşuyor. Herkati ilgiyle ve sevmiş olarak izlediği Canım Anrutubet dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye ilaçm ediyor. Canım Anrutubet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Nazcalı Murat’tan duyduklarıyla umutlanmıştır tekrardan. Ona her şeyi anlatmak, boş yere ayrıldıklarını so şekildemek istemektedir. Sadece Murat’ın kendisini sevbilimselş olduğunden güvenli olsa da kendisine olan kızgınlığı sebebiyle onunla mevzuşmak kvaka olmayacaktır. Asude’nin dinlence planı Melek’i byücetların üzerine çıkartmıştır. Melek için her şey hayal etmiş olduğu şeklinde ilerlemektedir. Sadece son noktada Nazcalı’nın her şeyi anlatmak için bir kere daha Murat’la mevzuşmaya karar verbilimselş olduğuni öğrenir.

Canım Anrutubet I 144. Bölüm Özeti | “GÖRÜŞÜRÜZ HAYATIM!”

Buna izin vermesi imkânsızdır. Bu durum Melek’in karanlık tarafını tekrardan uyçağrıştıracaktır. Furkan Levent’in adamı Behçet tarafında yaralanır. Ela bu âna şahit olsa da ona gerçekleri açıklayfakatz. Sadece onu da tek başına bırakmazca. Beraber eve gittiklerinde Furkan’ın yarasını sarıyor. Baş başa geçirdikleri zfakatnda aralarındaki yakınlık kaçınılmazca şekilde artacaktır. Sadece her şey sonbaharel giderken Suzi eve döner.

Leave A Reply