Canım Annem – TV8, 19 Kasım 2022 Cumartesi 12:45

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Canım Annem, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Canım Annem programını saat 12:45’te TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Zeynep, tehlikeli bir kalp rahatsızlığı olan güzeller güzeli bir kızdır. Hastalığı yüzünden anası Cemre’nin bir otomobil kazasında öldüğünü ona söylemezler. Bunun yerine babası Murat, Zeynep kalp ameliyatı olacak yaşa gelene kadar, anası Cemre’nin yerine geçecek bir benzerini meblağ.

Canım Annem, TV8’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 09:00’da başlamış olan Bir Yiyecek Olsan isminde programdan sonrasında saat 12:45’te başlamış olacak.

Canım Annem programının yayını, 15:00’te gösterilen Pişir De Görelim isminde eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply