Cenaze Yıkamak

0

Ek olarak bkz: Cenaze Namazı, Cenaze Görmek, Cenaze Merasimi, Ölü, Ölmüş, Ölüm Görmek ile ilgili Tüm Rüya Tabirleri

Rüyada cenaze yıkamak bir çok vakit aile yaşamı ile beraber yorumlanmaktadır. Ölü yada cenaze işlemleri görmek kişinin aile hayatındaki durumu hakkında informasyon sahibi olunmasını sağlar. Ek olarak rüya sahibinin geleceğinde aile hayatında alması gerektiği kararları da vurgulamaktadır. Bundan dolayı rüyada ölü birini görmek, yeni kararlara delalet eder.

Rüyada cenaze görmek ve bu cenazenin yıkandığını görmek, kişinin aile yaşamını gözden geçirmesine ilişkin bir haber niteliğindedir. 

Rüyada cenaze yıkamak ne demek: Aile hayatında sıkıntılı günlerin atlatılmasına delalet etmektedir. Rüyasında cenaze yıkayan şahıs, kendi hayatında ve ailesel ilişkilerinde huzura ermiş, gamdan ve kederden kurtulmuş olana kişidir. 

Rüyada cenaze yıkamak ne anlama gelir, ailecek ileride daha mutlu günlerin ve huzurun bulunduğunu simgelemektedir. Ölen kişinin tanıdık olması, hem rüya sahibinin hem de ölen şahıs için hayırlı bir rüya olarak karşımıza çıkmaktadır. Ölen kişinin dert içinde bulunduğunu ve yıkandığı vakit bu dertlerden kurtulduğunu gösterir. 

Rüyada cenaze yıkamak soğuk su ile yapılıyor ise, kişinin aile hayatındaki evlilik, karı koca ilişkisinde feraha çıkılacağını göstermektedir. Sadece cenaze sıcak su ile yıkanıyor ise, anne-baba ilişkisi, çocuk kardeş ilişkisi şeklinde insana bir çeşit dert ve üzüntü vermiş kısa süreli bir aile probleminin ortadan kaldırılmasına vesiledir.

Rüyada Cenaze Yıkanan Yeri Görmek 

Rüyada cenaze yıkanan yeri görmek, rüya sahibinin mal varlığında ani bir artış olacağını göstermektedir. Miras yolu ile helal yol ile ya da haram yol ile fark etmeksizin bir halde kısa süre içinde rüya sahibi aşırı zenginliğe kavuşacaktır.

Rüyada Cenaze Yıkanması Görmek 

Rüyada cenaze yıkanması, hayırlı bir haberdir. Kişinin aile hayatında ters giden durumların kolay bir halde çözüme ulaşacağını işaret etmektedir. Kişisinin aile hayatında meydana gelen sıkıntılar, maddi sorun, karı koca ilişkisi, kaynana gelin kavgası, geçimsiz çocuk vb. çözüme odaklı sorunlardır. Bu mesele her ne ise, rüyasında cenaze yıkanması gören rüya sahibi, hayatındaki sıkıntıyı çözecektir. 

Sadece rüyada cenaze yıkanırken, ölen kişinin suretini görmek ve bu kişinin tanıdık olması da rüya sahibi ile bu şahıs arasındaki sorunların yakından ilişkili bulunduğunu göstermektedir. Mesele her ne ise, rüyada cenazenin yıkanması ile beraber kolay yollu mesele çözümü de olacağına işaret edilmiştir.

Rüyada Cenaze Yıkama Otomobili Görmek

Rüyada cenaze yıkama otomobili görmek, makam ve mevki ile yorumlanmaktadır. Kişinin bir ev, arsa, konut yada otomobil alacağına işaret etmektedir. Dünya malı için emek harcama ve dünya malı sahibi olmak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Cenaze Yıkamaya Gitmek Görmek

Rüyada cenaze yıkamaya gitmek, kişinin aile hayatında bir sorun olacağına ve arabulucu olarak da kendisinden yardım isteyecekleri anlamına gelmektedir. Bu sayede rüyada cenaze yıkamak isteyen bir şahıs, aile tartışmalarında arabulucu görevi üstlenecektir. Rüya sahibinin fikrine ehemmiyet verildiğinin ve aile fertleri tarafınca sözünün dinlendiğinin göstergesidir.

Rüyada Ölü Yıkamak Görmek

Rüyada ölü yıkamak hayırlı ve ahiret yaşamı ile de yorumlanmaktadır. Kişinin dünya malını yapması ve ahireti için de hayırlı bir şeyler yaptığının kanıtı bulunmasını göstermektedir. Bir sevap işlemesi, ahiret yaşamını imanlı bir halde yaşaması, dünya malında ve ahiret hayatında huzura kavuşacağının göstergesidir. 

Bazı rüya tabiri yorumcularına gore, işlediği bir günah tarafınca Tanrı’ın bağışlamasına nail bulunduğunun da göstergesi olarak yorumlanabilmektedir.

Rüyada Ölmüş Birini Yıkamak Görmek 

Rüyada ölmüş birini yıkamak rüya sahibinin inanç mevzusunda tamamlanmamış yanlarının bulunduğunu göstermektedir. Bu tamamlanmamış yanların ahiret inancı ile ve inanç ile tazeleneceğine, kendi çabaları sonucunda rüya sahibinin tamamlanmamış yanlarının kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birini yıkamak ne anlama gelir uzun emek harcama ve emek sonucunda kişinin hem dünya yaşamını hem de ahiret yaşamını kurtarmasına yarayacağını işaret etmektedir. Görüldüğü suretiyle rüyada ölü yıkamak yada rüyada cenaze yıkamak sanıldığının aksine hayırlı ve pozitif bir rüya olarak rüya tabircileri tarafınca ifade edilmektedir.

Cenaze Yıkamak

Leave A Reply