Ceviz Fidanı

0

Ek olarak bkz: Ceviz Ağacı, Ceviz Görmek

Rüyada ceviz fidanı görmek yapacağınız işlerde başarıya ulaşmış olacağınıza, yükseliş gösterip ailenizi onurlandıracağınıza delalet eder.

Ceviz Fidanı Diktiğinizi Görmek

Rüyada ceviz fidanı dikmek iş yada okul hayatınızda kıskanıldığınıza ve sizin arkanızdan yaptığınız işlerle ilgili devamlı konuşulduğuna delalettir.

Ceviz Fidanını Başka Birisinin Diktiğini Görmek

Rüyada ceviz fidanını başka birinin diktiğini görmek, sizin birilerinin arkasından konuştuğunuza ve bu konuştuğunuz konuların ortaya çıkmaması için bu biçim konuşmalardan sakınmanız gerektiğine işaret eder.

Ceviz Fidanı Satın Aldığınızı Görmek

Rüyada ceviz fidanı satın almak uzaktan size karşı duygusal hisler besleyen bir kimsenin olduğuna, fakat bu kişinin sizin için hayırlı olmayacağına delalet eder.

Ceviz Fidanı Sattığınızı Görmek

Rüyada ceviz fidanı satmak bazı mevzularda fikirlerinizi anlatmaya çekindiğinize, fakat içinizden gelenleri söylemenizin son zamanlar da sizin için daha hayırlı olacağına delalettir.

Ceviz Fidanını Tanıdığınız Birisine Sattığınızı Görmek

Rüyada ceviz fidanını tanıdığınız bir kişiye satmak, birilerine karşı beslediğiniz duyguları açığa çıkardığınız süre ileride daha mutlu bir yaşam sürdüreceğinize delalet eder.

Ceviz Fidanını Suladığını Görmek 

Rüyada ceviz fidanını suladığını görmek ise, zor zamanlar yaşadığınıza, bu zor zamanlarınızı ailenizle atlatacağınıza, devamlı ailenizle zaman geçirdikçe kendinizi iyi hissedeceğinize işaret eder.

Ceviz Fidanının Kuruduğunu Görmek 

Rüyada ceviz fidanının kuruduğunu görmek ailenizde yaşanmış olan bazı sorunlara kafanızı oldukca taktığınıza, fakat bu sorunların aile dışından başka bir karı tarafınca son bulacağına delalet eder.

Ceviz Fidanının Birden Büyüdüğünü Görmek 

Rüyada ceviz fidanının ansızın büyüdüğünü görmek işinizde yada okul hayatınızda fena giden işlerinizi zaman içinde düzelteceğinize ve kendinize olan güveninizi geri kazanacağınıza işaret etmektedir.

Ceviz Fidanı

Leave A Reply