Chizuru Mizuhara Neden En İyi Kız Ve En Harikalardan Biri?

0

Duruma bakılırsa Chizuru Mizuhara yada Chizuru Ichinose. Japonya’da Sora Amamiya tarafınca seslendirildi.

Serinin ana ikili kahramanı ve tüm serideki (anime yada manga) en mühim karakterlerden biridir.

Mizuhara üniversiteye gidiyor, kiralık bir kız dost olarak çalışıyor ve bununla beraber fazlaca çaba sarf etmiş olduğu hayalindeki oyunculuk kariyerini inşa etmek için çalışıyor.

Kaliteli karakterlerden bahsediyorsak, animenin son 2 yılındaki (2000-2020+) en iyi ana karakterlerden biridir. Ve bilhassa de bilhassa hanım kahramanlar söz mevzusu olduğunda.

Rent A Girlfriend 1. bölümden yargılayacak olsanız, karakterinin büyüklüğünü kaçırırsınız. Ve iyi mi inşa ediyor.

İyi şeylerin bir çok sonrasında, kademeli olarak, 1. bölümde bile gösterilen bir parça ve 2022 itibariyle 2. sezonda daha da fazlası ile geliyor!

Animenin almış olduğu nefrete karşın bir karakter olarak kuvvetli noktalarının bir sıralaması burada.

Chizuru Mizuhara niçin en iyi kız ve yıldız bir bayan kahraman:

1. Gerçek bir insan benzer biçimde hissediyor

mizuhara şirin ev kıyafetleri kız arkadaş kiralamak

Anime kurgudur. Açık ifade. Filmler ve TV şovları da kurgudur. Bunu söylüyorum bu sebeple bir çok süre bir karakterin gerçek hayatta olduğundan daha abartılı davranmasını bekleyebiliriz (ki bu da onları garip kılıyor).

Chizuru Mizuhara bu şekilde farklıdır. GERÇEK bir insan benzer biçimde hissediyor. Gerçekçi hissediyor ve gerçekçi bir anime karakterinden daha fazlası.

Ilk olarak Chizuru kiralık bir kız dost. Bu onun animedeki işi (ana iş). Bu komplonun sebebi ve Kazuya Kinoshita’nın onu kiralamasının sebebi budur (her insanın basitleştirdiği ve kaybeden olduğundan nefret etmiş olduğu adam).

Kazuya ile olan ilişkisi başlangıçta normaldir. Kazuya bir müşteridir, bu yüzden ona herhangi bir alan kişi benzer biçimde davranır. Ne de olsa bu bir iş, GERÇEK bir buluşma değil ve bu insanlarla gerçek bir ilişkisi yok.

Yalnız adamların kendilerini mutlu ve daha iyi hissetmelerini sağlamak için orada. Çoğu zaman, bu sebeple:

 • Güvensiz.
 • Hanımlarla konuşmakta fena.
 • Gerçek hanımlarla fazlaca azca deneyiminiz olsun yada asla olmasın.
 • Düşük kişilik saygısına haiz olun.

Ya da gerçek bir kız arkadaşın peşine düşmekten fazlaca korkuyorlar (Terk edildiğinden beri Kazuya’nın durumunda bu doğru değil).

Bu şekilde erkeklere ümit veriyor ve hepsinden önemlisi kendinden güvenilir bu itimat geçici olabilir ve gerçek dünyaya taşınmayabilir.

Tüm bu tarz şeyleri kiralık bir kız dost olarak kabul etmesine karşın, Chizuru profesyonelliğini, tavrını, çekiciliğini ve çekiciliğini koruyor. İşte bu yüzden Tokyo’da en fazlaca tavsiye edilen kiralık kız arkadaşlarından biri.

chizuru mizuhara anları

Fakat “kiralık kız dost” yaşamının onu gerçek bir insan benzer biçimde iyi mi etkilemeye başladığını görüyoruz. Bir şeyleri gizlemesi, Kazuya’nın gerçek kız arkadaşı olarak büyükannesine eşlik etmesi vb.

Bu bununla beraber Kazuya’yı onun haricinde bir şahıs olarak düzgüsel bir alan kişi olarak iyi mi gördüğünü de etkisinde bırakır. Fakat tüm bunlara karşın, o genç erişkin ve bunu biliyor. Kısaca bunun işinin önüne geçmesine izin vermiyor.

Gene de içsel mücadeleyi ve duygularının aşırı acıklı yada abartılı olmadan daha çok sergilendiği çeşitli anları görmek, Chizuru’yu gerçek bir insan benzer biçimde hissettiren şeydir.

Duygusal güldürü türünde şimdiye kadarki tüm duygusal güldürü kahramanlarından fazlaca daha fazlası. Muhtemelen hikayeye karışan tüm gerçekçi, gerçek yaşam dinamikleri (iş, kolej, para, aşk vb.) yüzünden.

O başka hiçbir şeye benzemeyen bir bayan karakter ana karakterler gidiyor ve bu yüzden anime genel olarak almış olduğu tepkiye karşın parlamaya devam ediyor.

NSFW Stüdyosu | Boşta Arkadaş Sim Oyunu

NSFW Stüdyosu | Boşta Dost Sim Oyunu

Stüdyoyu kendi sikiş festivaline çevir ve beraber çalıştığın tüm güzel bayanlarla akıllara durgunluk veren anların tadını çıkar!

Şimdi Oynamaya Başlayın

Size hiçbir ek ücret ödemeden bir satın alma işlemi yapmış olursanız Amazon ve öteki bağlı kuruluşlardan bir komisyon kazanırız.

2. Ustalaşmış fakat düzmece yada gösterişçi değil

chizuru mizuhara yanıp sönen gif

Gerçek dünyada, hangi sektörde olursanız olun ustalaşmış olduğunuzda, insanların aşağıdakileri yapma eğilimi vardır:

 • Kıçını öp.
 • Pander.
 • İddialı ol.
 • Yüzü korumak.

Ve düşüncelerinizin sizin yada bir başkasının yararına paylaşılması ihtiyaç duyulan durumlarda bile devamlı gerçek duygularınızı koruyun. Bu, normal olarak bir kol üstünde duyguları giymeniz gerektiği anlamına gelmez.

Chizuru Mizuhara, hem ustalaşmış olmak hem de profesyonellik göstermek içinde en iyi dengeyi sağlarken, öne çıktığınız ve dikkat çektiğiniz fazlaca açık bir halde düzmece olmamakla beraber.

Ustalaşmış bir ortamda bile gerçek. Kazuya bazı şeyler söylediğinde, ona neyin kabul edilebilir neyin kabul edilemez bulunduğunu bildirir. Ve ona ne söylenmesi icap ettiğini, bu mevzuda şımarık olmadan söylemekte hiçbir problemi yok.

chizuru mizuhara gözlük sevimli waifu

Aynı anda derslik, özgünlük ve zarafete haiz. Bu, Chizuru’nun gerçek bir karakter benzer biçimde hissetmesiyle ilgili 1. noktaya kadar gider, yoksa gerçek bir insan demeliyim.

Bununla birlikte onunla gitmek için kendine itimatı var fakat kibirli yada egoist olma noktasına değil. Aşırı abartılı yada kurgusal hissetmeden anlayışlı olmanın yanı sıra.

Mizuhara değil muhteşem bu sebeple asla kimse, anime karakterleri bile değil, fakat çoğu zaman onunla beraber gelen heybetli şov olmadan ustalaşmış bir ortamda bile gerçek hisseden kurgusal bir karakterin sağlam bir örneği.

İlgili: Bu 34 Gözlüklü Anime Karakteri En İyilerinden Bazıları

3. O WAIFU malzemesi

mizuhara sevimli gözlükler waifu plajı

Bununla yüzleşelim – Chizuru Mizuhara ve yazış şekli onu karımsı araç-gereç yapıyor (ya da bu kelimeyi daha fazlaca seviyorsanız waifu).

Chizuru’nun kiralık kız arkadaşı görevi, Japonya’nın gerçek dünyadaki “kiralık kız dost” pazarı için en iyi reklamlardan biri bu sebeple fazlaca iyi işleniyor. Sonuçta, kiralık bir kız dost, hayal ettiğim benzer biçimde arzu edilir şekilde tasarlanmıştır.

Chizuru onu çekici kılan birçok yönden kadınsı bir karakter olmakla kalmıyor, bununla beraber iş sıkı çalışmaya, yaşamdan istediğini elde etmeye erişince utangaç değil ve daha da önemlisi – bilmek onun istediği.

Genel olarak zehirli bir insan değildir ve bayanlara hususi işlem ve Erkeklere önyargılı işlem yapmaz. Adil ve açık fikirli, insanları önyargılı değil, bir tek iyi mi oldukları ve kim oldukları için görüyor.

Bu tek başına onu makul bir insan yapar ve makul insanoğlu (en azından bir açıdan) iyi ortaklar yapar.

chizuru mizuhara kız arkadaşı kiralama waifu gif

Bununla birlikte güvenebileceğiniz ve eğer var ise sırlarınızı saklayabileceğiniz türden bir insandır ve sonsuza kadar sadık kalacaktır (Hinata benzer biçimde. naruto).

Ve sözü dolandırmayalım – fizyolojik olarak da çekici. Kişiliğine ve gerçekte kim olduğuna karşın, o Chizuru’yu içeriden ve dışarıdan her şeyden daha çekici meydana getiren şeydir.

İyi görünüm, sizi başlangıçta çeken şeydir ve dünyaya görüş açısı ve zihniyeti, sizi kilitli tutan ve daha fazlasını istemenizi elde eden şeydir.

İlişkili: Rent A Girlfriend Benzer biçimde En Büyük Animelerden 8’i (Önerilir)

4. F benzer biçimde keyifli

chizuru mizuhara waifu güzel anime kız

Chizuru’nun kendi yaşamı, kendi zihniyeti, kendi sorumlulukları ve kendi hedefleri ve hayalleri vardır. Romantizmin onun için ille de söz mevzusu olmayacağı açık, sadece hedefleri bir öncelik.

Yapışkan durumlarda, bu durumdan kurtulmanın yaratıcı yolları vardır (sanırım ukala imalar haricinde). Chizuru’nun hakikaten keyifli bir bayan kahraman bulunduğunu söylemek bu kadar.

Doğru sebeplerden dolayı eğleniyor. Bu benzer biçimde nedenlerle değil:

 • Aşırı derecede gülünç olmak.
 • Ya da gülünç olacak kadar aşırı aptal olmak.
 • Ya da seyirciden tepki almak için saçma sapan şeyler söylemek.
 • Ya da öne çıkmak için eksantrik bir şey yapmak.

Hiçbiri değil. Yaptığım öteki tüm noktalarla beraber bir tek gerçek benliğidir ve onu birçok hanım kahramanın (yada adamın) ulaşabileceği bir seviyeye keyifli kılan da budur.

chizuru mizuhara bir kız arkadaşı kira s2 şapka giyer

Sonunda Chizuru Mizuhara:

 • İyi yazılmış bir bayan kahramandır.
 • Gösteriyi ileriye taşıyor.
 • O gerçek, gerçekçi ve hakiki.

Ve anime çıkana kadar bu şekilde görmediğimiz bir karaktere haiz bir çekiciliği var.

Manga adına konuşamam fakat bu anime için geçerli ve 3. sezonda karakterini nereye götürdükleri (eğer gelirse) bunun doğru olup olamayacağını, daha iyiye mi yoksa kötüye mi gideceğini belirleyecek.

Bekleyip görelim.

busty biz

busty biz

Tarihteki en sıcak aile şirketi ve çevresinde kendi şımarık imparatorluğunuzu kuracaksınız. Porno sektörünün kralı yada kraliçesi olun ve yönetim becerilerinizi geliştirin!

Şimdi Oynamaya Başlayın

Size hiçbir ek ücret ödemeden bir satın alma işlemi yapmış olursanız Amazon ve öteki bağlı kuruluşlardan bir komisyon kazanırız.

Tavsiye edilen:

Rent A Girlfriend Bu Kadar Popüler Olmasına Karşın Niçin Nefret Ediliyor ve Eleştiriliyor

Leave A Reply