Cobra Kai 6.Sezon 1.Bölüm izle – Dizi Film Fragman izle

0

Cobra Kai 6.Sürem 1.Bölüm izle Netflix ile Cuma akşamı Netflix vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm edecek. Cobra Kai 6.Sürem 1.Bölüm Fragmanını hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Josh Heald, Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Cobra Kai bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Cobra Kai 6.Sürem 1.Bölüm izle

Cobra Kai dizisinin 6.sfaiz 1. bölüm özeti oku Netflix. Cobra Kai dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Başlangıçta bir YouTube Red kökenal dizisi olan Cobra Kai’yi bu yılnin adım atarında satın alan Netflix, üçüncü sfaiz ve ötesi için duyurularını yapmış oldu. İlk iki sfaiz ağustos ayında Netflix’e eklendi ve daha geniş bir fanatik kitlesi yaşfakat geçirmeye başladı. Netflix, bu başarının arkasından üçücü sfaizun izlenme zfakatnıni ve diziye dördüncü sfaiz onayı verdiğini duyurdu. Üçüncü sfaiz, 8 Ocak 2021 zfakatnınde prömiyer meydana getirecek.

Cobra Kai Dizi Mevzusu

Cobra Kai’de, 1984 yılsinde gerçekleşen All Valley Karate Turnuvası’nda yaşanmış olanlamış olurın otuz yıl sonrasındası anlatılıyor. İki dövüşçü de yıller içinde olgunlaşmış ve değişik yaşamlar sürmüştür. Zor süre içinderdan geçen Johnny Lawrence, geçmişteki günlerine geri dönebilmek için dövüş okyüce Cobra Kai’yi tekrardan açar ve yeni öğrencilerini eğitmeye adım atar. Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso içindeki rekabet ise tekrardan kızışacaktır. Ralph Macchio ve William Zabka’nın başgörevi hisselaşmış olduğu dizinin oyuncu ekibinda ek olarak , Xolo Maridueña, Tanner Buchanan, Courtney Henggeler, Mary Mouser ve Ed Asner şeklinde adlar yer ediniyor.

Cobra Kai, kökenal Karate Kid fbilimselmizdeki vakalardan averaj 30 yıl sonrasındasında geçiyor ve aradan yıller geçtiktson olarakra Daniel LaRusso’ya (Ralph Macchio) yenilmesinden dvakası hala derin etkiinde bırakır barındıran Johnny Lawrence’ı (William Zabka) takip ediyor. Hikayede Johnny, Cobra Kai Dojo’yu tekrardan açıyor ve bir grup genç öğrenciye rehberlik etmeye adım atarken rakibi Daniel, görüşmediği oğlunu eğitiyor. Görünüşe nazcaaran, bu iki karakter sonsuza kadar bir halde karşı karşıya gelecek.

Üçüncü sfaiz, Miguel’i eleştiri bir durumda merak uyandırıcı bir halde bırakan, ikinci sfaizun sonunda meydana gelen iki dojo içindeki dövüştson olarakraki vakalara odaklanacak. Cobra Kai’yi kökenal, acımasız şekiline geri döndürmek isteyen Kreese’le cenkırken, Daniel’in geçmişi hakkında katilikle daha oldukça şey öğreneceğiz ve Johnny’nin kurtyüceş eğrisine ilaçm edeceğiz.

Cobra Kai ek olarak, Johnny Lawrence, Daniel LaRusso dahil olmak suretiyle sekiz oynanabilir karakter içeren Double Dragon seçiminda iki oyuncyüce beat-em-up seçimi bir oyun olan Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues adlı bir spin-off oyuna da esin olmuş durumda. Oyuncular, 28 öykü nazcaaranvinde cenkım edecek ve daha oldukçası için muharebeyecak. Cobra Kai: The Karate Kid Saga, 27 Ekim 2020’de PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için satışa sunulacak.

Leave A Reply