Çocuklu Yaşam pdf indir

0

Çocuklu Yaşam
“Yaşamınıza bambaşka deneyimler elde edeceğiniz küçük bir bebek katılıyor.
Peki, çocuklu hayata adım atarken bu küçük bebeğin gelişme serüvenine eşlik etmeye, yaşamı acısıyla tatlısıyla beraber kurmaya hazır mısınız?”
 
Çocuklu hayata adım attığınız andan itibaren bu zamana dek iki kişilik olan yaşamınız tüm topluma açık hale geliyor. Peki, hastane ve lohusalık sürecini planladınız mı?  Çocuklu hayatınızda ilişki yönetimini iyi mi sağlamalısınız? Hayatınıza etken bir halde katılacak büyükanneler, büyükbabalar ve bakıcılarla ilişkileriniz iyi mi olmalı? Çocuğunuzun gelişiminde mühim olan süreçleri yönetirken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan noktalar nedir?
Ebeveynlik hayatınızda kafanıza takılabilecek tüm soruların yanıtını sizlerle paylaşmaya çalıştım. Çocuklu Yaşam kitabıyla beraber yeni yaşamınıza zihinsel, ruhsal ve fizyolojik olarak hazırlanmanız ve ebeveynlik yolculuğunuzun tadına varmanız dileklerimle…
Pedagog Gözde Erdoğan

Pdf kitap indir

pdf indirme butonu


Çocuklu Yaşam pdf indir

Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz muhteşem bir kitap. Diğeri eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitap özetlerine bakabilirsiniz. Çocuklu Yaşam pdf indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!


Çocuklu Yaşam pdf indir
Kitabının yazarı kimdir?

Çocuklu Yaşam pdf indir
Kitabını kim yazmıştır?


Çocuklu Yaşam pdf indir
Kitabının yayınevi neresi?


Çocuklu Yaşam pdf indir
Kitabı ne vakit yazıldı?

Leave A Reply