Damian Yeni Papa mı? Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Overgeared Chapter 146, Pascal’ın tabutuna çiviyi çakacak. Bundan önceki bölüm, Pascal’ın tüm planlarını bir darbede alt üst etmişti. Sadece Greed aynı anda birçok düşman edindi. Uzun solukta lehine olmayacaktır. Önümüzdeki bölümde Pascal kesinlikle peşinden gelecektir. Fakat Kızıl Şövalye’ye Lifael’in Mızrağı ile zarar verdiği için şimdiden tetikte olabilir.

Bir sonraki bölüm, Damian’ın Papa olarak taç giyme törenine şahit olacak. Büyük olasılıkla, yaşlılardan oy almak için altın kullandığı için yaşlılar meclisi Pascal’ı Kilise’den kovabilirdi. Üstelik 5. Papa’nın ölümünden sonrasında tüm hazineyi mühürledi ve kendine sakladı. Gelecek bölümle ilgili daha çok informasyon için aşağıdaki makaleye göz atın!

Bölüm 146

Bölüm 146: Damian Yeni Papa mı?

Overgeared Chapter 146, Damian yetkilisinin taç giyme törenini meydana getirecek. Üstelik Greed ve The Red Knight içinde misilleme savaşı olacak. Fakat büyükler oyunu Pascal için bitirecek. Açgözlülük, kilise topluluğunun bir üyesi olduğundan onunla pek bir şey yapamazdı. Şu demek oluyor ki Pascal’ı bir tek oyları sattığı için her insanın önünde ifşa edebilir.

Isabel, Pascal’ın öyküsünü bitirmek için gelecek bölüme de katılacak. Lifael’in sarsıntısı, Greed’in Demircilik becerileriyle tamamen değişik bir seviyeye ulaştı. Şimdi Pascal’ın Rebecca Kilisesi için barışı geri kazanma şansı. Fakat Damian daima Bay Greed’den yardım isteyemediği için sonunda kendi savaşını vermek zorundadır.

Bölüm 146

Son Bölümün Süratli Özeti!

Overgeared’ın 145. kısmı Pascal açısından pek iyi değildi. Rebecca kilisesinin yeni papası olma yolunda ciddi tepkilerle karşılaştı. Her şey Greed’in Lifael’in mızrağını tekrardan inşa etmesiyle başladı. Sadece, efsanevi silahı tanrısal güçle tekrardan dövme becerisinde tam anlamıyla ustalaşması iki uzun gününü aldı.

Adamantium’u mızraktan çalmaya çalışıyordu fakat yokluğu mızrağı tamamlayamıyordu. Sadece Pascal, Greed’i onunla gördüğünde mutlu değildi. Rebecca’nın öldüğünü düşündü ve mızrağı ele geçirmek için planlar hayata geçirmeye başladı. Sadece, Greed onunla Kızıl Şövalye’ye hücum etti ve onu bir darbede tamamlamış oldu. Üstelik Pascal ondan sonra Isabel’in hala hayatta bulunduğunu öğrendi.

Bölüm 146

Bölüm 146: Çıkış Zamanı

Overgeared Chapter 146, 25 Eylül 2022’de çıkacak. Damian’ı merak etmeye süregelen hayranlar, oylamanın sonucunu almak için birkaç gün beklemek zorunda. Manhwa’nın son bölümleri Naver, Webtoon ve Kakaopage’de mevcut olacak. Tüm detayları tek bir yerden almak için The Anime Daily’deki öteki yazıları kaçırmayı ihmal etmeyin!

Reklamcılık

Leave A Reply