Darmaduman – FOX, 23 Kasım 2022 Çarşamba 23:15

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Darmaduman – FOX, 23 Kasım 2022 Çarşamba 23:15 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Darmaduman, 23 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Darmaduman programını saat 23:15’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kerem Yağız’ın söyledikleriyle yıkılırken Ece ise kendisini kurtaran Evren’e karşı minnet duyguları beslemektedir. Bu sırada Evren, Ece’yi korumak için yaptıklarının cezasını ağır bir halde öder. Karışık duygularla eve dönen ikizler, gene dede evinin katı kurallarına takılırlar. Bu sefer onları şaşırtan, Harun’un verdiği tepki olur. Derin’in hatasını telafi etmek için yapmış olduğu hamle, Yağız’ın gerilmesine sebep olur.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Darmaduman, FOX’de gösterilen ve 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 20:00’da süregelen Bir Peri Masalı isminde programdan sonrasında saat 23:15’te başlamış olacak.

Darmaduman programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply