Darmaduman – FOX, 3 Aralık 2022 Cumartesi 15:45

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Darmaduman, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Darmaduman programını saat 15:45’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

İkizler Ece ve Kerem, anneleri Beliz ve babaları Harun ile hayatlarında yeni bir başlangıç yapacakları İstanbul’a, Harun’un aile evine taşınırlar. Bir taraftan babaanneleri Ayla ile beraber yaşamı sürdürmenin zorluklarına alışmaya bir taraftan yeni çevrelerine uyum sağlamaya çalışırken karşılaştıkları yeni insanoğlu Derin ve Evren, tek istediği okul hayatına olaysız bir başlangıç yapmak olan Ece ve Kerem’in başlarını ilk günden derde sokacaktır. Yeni insanlarla tanışmanın heyecanının yanında ilk günden başlarına gelen talihsiz vakalarla cebelleşen ikizler, içinden çıkılması zor bir açmaza girerlerken ailecek hayatlarını altüst edecek sürpriz bir duruma da kapı açacaklardır.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Darmaduman, FOX’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 13:00’te süregelen Bir Peri Masalı adlı programdan sonrasında saat 15:45’te başlamış olacak.

Darmaduman programının yayını, 19:00’da gösterilen Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply