Demet Akbağ ile Güldürme Beni Ne Vakit Yayınlanacak? Demet Akbağ ile Güldürme Beni programının ilk tanıtım videosu gösterildi. Iyi mi bir program ile karşılaşacağız? Programda yer alacak meşhur adlar kimler olacak?. 28 Haziran 2022 – 00:20

0

Yaz sezonunda gösterim hayatına başlamış olacak programlardan bir diğeri de Demet Akbağ ile Güldürme Beni programı olacak. Uzun vakit sonrasında Demet Akbağ’ın tekrardan ekranlara döndüğü proje olacak program için yavaş yavaş detaylar da belli olmaya başladı.

Hatta Demet Akbağ ile Güldürme Beni için ilk tanıtım videosu da gösterildi. Peki iyi mi bir program bekliyoruz ve en önemlisi de yeni program ne vakit yayınlanacak?

Demet Akbağ ile Güldürme Beni Iyi mi Bir Program Olacak?

Demet Akbağ’ı kısa sürede ilkin Oldukca Aramızda isminde yapımla görmüştük. Bu yapımda Demet Akbağ, meşhur adları şakalıyordu ve birbirinden gülünç görüntüler ortaya çıkıyordu.

Demet Akbağ tekrardan ekranlara bir programla dönünce, ilk olarak Oldukca Aramızda seçimi bir yapımla mı gelecek dedik fakat bu kez konsept daha değişik. Gene meşhur adlar dikkat çekecek fakat bu kez şakalamak odaklı bir program olmayacak.

Bloom Medya’nın üstlendiği yeni projede birbirinden meşhur adlar hususi olarak döşenmiş ve her tarafına kameralar yerleştirilmiş olan bir evde, birbirlerini güldürmeye çalışacak.

En oldukça gülen ise kaybedecek ve evden ayrılacak. Şahın Irmak’ın sunmuş olacağı ve yönlendirmeleri de Demet Akbağ’ın yapacağı programda Sadi Celil Cengiz, Suzan Kardeş, Aslı Bekiroğlu, Ersin Korkut, Nursel Köse, Sinan Çalışkanoğlu ve Mustafa Üstündağ’ı göreceğiz.

Bir fazlaca keyifli geçeceğini ilk tanıtım videosundan da anladığımız yapımın Show TV ekranlarında yayınlanacağını da ekleyelim. Fakat gösterim zamanı mevzusunda oldukça fazla bir şey söylemek mümkün değil. Şu an gösterim zamanı için “Yakında” ifadesi kullanılmış durumda. Fakat kısa bir süre içinde gösterim zamanı mevzusunda da açıklamanın gelmesini bekliyoruz.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üstünden de takip edebilirsiniz.