Destan 28.Bölüm Final Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Destan 28.Bölüm Final Fragmanı ile ATV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Destan dizisinin yeni kısmı 15 Eylül Perşembe akşamı 20.00’da ATV’de!

Başrollerinde Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Destan bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Destan 28.Bölüm Final Fragmanı

Destan 28. bölüm özeti oku ATV. Destan yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Destanlamış olurın yazcaılmayıp yaşanmış olduğu kadim zfakatn içinderda, harpçı bir kız tutsak düşer ve kendini oldukça acımasız bir iktidar harpı ile oldukça saf bir aşkın içinde byücer. Düşmanına tutsak olan Akkız ile babasının sarayında ezilen çolak ve topal bir han oğlu Batuga’nın destanlamış olura yaraşır mevzusunda, her insanoğlunun göz ardı etmiş olduğu bu ikili olanaksızı başararak iktidara adım atmak suretiyle güçlerini birleştirirler.

Akkız, Çolpan ve Balamir’i Alpagu Han’a teslim ediyor Gök Hanlığının kervanlamış olurına meydana getirilen hücumlar üzerine pusu kuran Akkız, baskını meydana getirenların Balamir ve Çolpan byücenduğunu öğrenmiş, Balamir’in Alpleri tarafınca çevreı sarılmıştı. Sıkışmış olan Akkız, bu çemberden çıkıp, Balamir ve Çolpan’ı Alpagu Han’a teslim eder. Gerçeklerin üstündeki karanlıklar aydınlanıyor Alaca’nın bir çaşıt byücenduğunu öğrenen Batuga, Alaca’yı öldürecek mi? Yoksa Yüce Ece’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için Alpagu Han’a mı teslim edecek? Öte taraftan öz anası bbilimselş olduğu Alaca’nın bir çaşıt byücenduğunu öğrenen Akkız’ın tepkisi ne olacaktır?

Destan Dizi Mevzusu

Atv ekranında yeni sfaiza damgasını vuracak, Bozdağ Film imzalı ‘Destan’ dizisinin yeni tanıtımı gösteryazcaımndı. Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın biroldukça coğrafyasında da merakla beklenen ‘Destan’ın ikinci tanıtımı kısa sürede yüz binlerce yorum ve beğeni alarak beklentiyi zirveye taşıdı. ‘Destan’ dizisi tanıtımın görmüş olduğu yoğun ilgiyle Türkiye başta ABD, Norveç, Almanya, Mtfakatmlanmamışa, İspanya, Mısır, Cenup Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Norveç, Almanya, Fransa dahil olmak suretiyle 50’ye yakın ülkede cemiyetsal medya gündgüvenılire girdi.

Şimdiden dünya genelinde değişik coğrafyalardan milyonlarca insana ulaşan ‘Destan‘ etkiinde bırakan tanıtımı ile Yunanistan, Ekvador, Doküçük Cumhuriyeti, Bermuda, Bahfakatlar, Belarus, Bangladeş, Bosna-Hersek, Azerbaycan, Afganistan, Suudi Arabistan, Ürdün, Fas, Arnavutluk, Sırbistan, Cezayir, Şili, Kazcaakistan, Kıbrıs Rum Kesimi, Cenup Afrika, Uruguay, Hırvatistan, İsrail, Avusturya ve daha biroldukça ülkede gündem oldu.

Leave A Reply