Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme – Show TV, 23 Kasım 2022 Çarşamba 15:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme – Show TV, 23 Kasım 2022 Çarşamba 15:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme, 23 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programını saat 15:00’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Senelerce Türkiye siyasetinin nabzını tutan ödül rekortmeni Didem Arslan Yılmaz artık halkın nabzını tutuyor, insanların yaşamına dokunuyor. Faili bilinmeyen cinayetler, senelerce gün yüzü görmemiş sırlar, izleyicilerden gelen ipuçlarından yola çıkılarak canlı yayında çözülüyor.

‘Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’yle birçok toplumsal mesuliyet projesi yaşam buluyor. Hanım, adam, çocuk demeden gereksinim sahibi her insana yönelik projeler vatandaşlardan gelen desteklerle gereksinim sahiplerine ulaştırılıyor. Sesini duyurmak isteyen tüm dernek ve kurumlar da bu programda kendine yer buluyor.

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme, Show TV’de gösterilen ve 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 12:15’te süregelen Aslı Hünel ile Gelin Evi adlı programdan sonrasında saat 15:00’te başlamış olacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programının yayını, 18:45’te gösterilen Show Ana Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply