Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme – Show TV, 29 Eylül 2022 Perşembe 15:00

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme – Show TV, 29 Eylül 2022 Perşembe 15:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme, 29 Eylül 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programını saat 15:00’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Senelerce Türkiye siyasetinin nabzını tutan ödül rekortmeni Didem Arslan Yılmaz artık halkın nabzını tutuyor, insanların yaşamına dokunuyor. Faili bilinmeyen cinayetler, senelerce gün yüzü görmemiş sırlar, 2022yicilerden gelen ipuçlarından yola çıkılarak canlı yayında çözülüyor.

‘Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’yle birçok toplumsal mesuliyet projesi yaşam buluyor. Hanım, adam, çocuk demeden gerekseme sahibi her insana yönelik projeler vatandaşlardan gelen desteklerle gerekseme sahiplerine ulaştırılıyor. Sesini duyurmak isteyen tüm dernek ve kurumlar da bu programda kendine yer buluyor.

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme, Show TV’de gösterilen ve 29 Eylül 2022 Perşembe günü saat 12:15’te başlamış olan Aslı Hünel ile Gelin Evi adlı programdan sonrasında saat 15:00’te başlamış olacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programının yayını, 18:45’te gösterilen Show Ana Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply